https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Grabniak Hucisko - Milenium Bieliny

Zobacz też: Terminarze Statystyki

18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-25, godz. 14:00

Grabniak Hucisko

4

Milenium Bieliny

1

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-03 Grabniak Hucisko 5 - 0 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-04 Milenium Bieliny 4 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-19 Milenium Bieliny 2 - 5 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-25 Grabniak Hucisko 5 - 2 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-04-26 Grabniak Hucisko 12 - 2 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-08-31 Milenium Bieliny 0 - 3* Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-25 Grabniak Hucisko 4 - 1 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-15 Milenium Bieliny 1 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-09 Grabniak Hucisko 4 - 3 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-21 Milenium Bieliny 4 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-04-07 Grabniak Hucisko 2 - 1 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-08-14 Milenium Bieliny 0 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-06-05 Milenium Bieliny 1 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-10-03 Grabniak Hucisko 3 - 2 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-04-28 Milenium Bieliny 4 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-08-16 Grabniak Hucisko 1 - 1 Milenium Bieliny Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

SKS Racławice 1 - 2 Jaruga Bieliniec
Orzeł Glinianka 3 - 2 WKS Kurzyna
KS Jarocin 11 - 1 Jutrzenka Kopki
Grabniak Hucisko 4 - 1 Milenium Bieliny
Czarni Sójkowa 3 - 0 SKS Racławice

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka