https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Grabniak Hucisko - KS Majdan Łętowski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-04-27, godz. 13:00

Grabniak Hucisko

4

KS Majdan Łętowski

3

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-08-22 KS Majdan Łętowski 0 - 4 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-04-24 Grabniak Hucisko 5 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-08-16 KS Majdan Łętowski 1 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-09-07 Grabniak Hucisko 1 - 4 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-05-12 KS Majdan Łętowski 3 - 6 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-09-09 Grabniak Hucisko 2 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-06-03 KS Majdan Łętowski 0 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-22 Grabniak Hucisko 3 - 1 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-04-23 Grabniak Hucisko 3 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-08-21 KS Majdan Łętowski 3 - 4 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-04-27 Grabniak Hucisko 4 - 3 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-08-18 KS Majdan Łętowski 4 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-01 Grabniak Hucisko 1 - 2 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-09-02 KS Majdan Łętowski 3 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-10 Grabniak Hucisko 2 - 3 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-30 KS Majdan Łętowski 6 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Orzeł Glinianka 1 - 2 Czarni Sójkowa
KS Jarocin 2 - 2 Tanew Wólka Tanewska
Grabniak Hucisko 4 - 3 KS Majdan Łętowski
Milenium Bieliny 0 - 4 Jaruga Bieliniec
Jutrzenka Kopki 3 - 4 WKS Kurzyna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka