Statystyki meczu: WKS Kurzyna - Grabniak Hucisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-05-21, godz. 13:00

WKS Kurzyna

2

Grabniak Hucisko

0
15'

Krzysztof Kołcz

1 - 0

       

30'

Mateusz Oleksak

2 - 0

       

80'

Konrad Szabat

       

       

Kamil Brzozowski

80'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-21 WKS Kurzyna 2 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-18 Grabniak Hucisko 0 - 4 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-01 Grabniak Hucisko 2 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-08-30 WKS Kurzyna 7 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-17 Grabniak Hucisko 2 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-21 WKS Kurzyna 1 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-11 Grabniak Hucisko 8 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-01 WKS Kurzyna 0 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-16 WKS Kurzyna 1 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-28 Grabniak Hucisko 1 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-05-27 Grabniak Hucisko 2 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-09 Grabniak Hucisko 0 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-04-17 Grabniak Hucisko 1 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-08-22 WKS Kurzyna 1 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-09 WKS Kurzyna 2 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-09-06 Grabniak Hucisko 1 - 3 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Jaruga Bieliniec 1 - 2 Orzeł Glinianka
WKS Kurzyna 2 - 0 Grabniak Hucisko
Jutrzenka Kopki 2 - 2 KS Majdan Łętowski
LZS Żabno 0 - 1 SKS Racławice
Tanew Wólka Tanewska 5 - 0 Milenium Bieliny

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tanew Wólka Tanewska 18 51 17 0 1 89 7 82
2 SKS Racławice 18 51 17 0 1 101 17 84
3 LZS Żabno 18 37 12 1 5 66 23 43
4 Jutrzenka Kopki 18 28 9 1 8 58 48 10
5 Jaruga Bieliniec 18 26 8 2 8 48 31 17
6 WKS Kurzyna 18 17 5 2 11 27 56 -29
7 Orzeł Glinianka 18 17 5 2 11 28 58 -30
8 Grabniak Hucisko 18 15 5 0 13 32 93 -61
9 KS Majdan Łętowski 18 15 4 3 11 28 67 -39
10 Milenium Bieliny 18 7 2 1 15 17 94 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka