2022-05-05 19:45:23

Dawid Kubowicz przed meczem z Widzewem Łódź: Jesteśmy podbudowani ostatnią wygraną

fot. Resovia
fot. Resovia
  Już w sobotę Apklan Resovia wyruszy do Łodzi, by zmierzyć się z tamtejszym Widzewem w meczu rozgrywanym w ramach 32. kolejki Fortuna 1 ligi. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem powiedział Dawid Kubowicz.
 
 - Na pewno przed meczem z rozpędzoną Arką, po pierwszej połowie przegrywaliśmy, chociaż graliśmy w przewadze. Czuliśmy, że nie gramy źle, do momentu straty zawodnika przez Arkę. Później wkradło się trochę nerwowości, ale dobrze, że otrząsnęliśmy się po przerwie i już to wyglądało bardzo dobrze- powiedział Dawid Kubowicz
 
- Na pewno do Łodzi jedziemy zmotywowani, podbudowani ostatnią wygraną. Trzeba powiedzieć też, że długo czekaliśmy na to przełamanie. Stwarzaliśmy sobie sytuację, ale nie udało się wygrywać. Teraz wygrywamy i jedziemy na fajny teren z dobrą atmosferą, gdzie jest mnóstwo kibiców. Mecze z zespołami z Łodzi w ostatnim czasie dla Resovii były dobre, więc liczymy, że będzie fajna atmosfera i dobry, otwarty mecz, który uda się wygrać- mówił dalej obrońca Resovii.
 
Całą rozmowę z zawodnikiem można posłuchać na oficjalnej stronie CWKS Resovia.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij