2021-10-09 23:30:00

Wólczanka Wólka Pełkińska wciąż na dnie tabeli. Przegrali z Unią Tarnów

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała kolejny mecz i pozostaje na dnie tabeli 3 ligi gr. IV. Tym razem piłkarze Marcina Wołowca ulegli 0-3 Unii Tarnów.

Unia Tarnów od początku meczu była stroną dominującą w starciu z Wólczanką Wólka Pełkińska. W 33. minucie goście wyszli na prowadzenie po dograniu z prawej strony boiska gola zdobył Artur Biały. Było to zasłużone prowadzenie "Jaskółek", bowiem ich akcje były bardziej składne.

Pięć minut po zmianie stron drugą bramkę dla Unii strzelił Gabriel Kieroński. Po godzinie gry można było odnieść wrażenie, że gospodarze opadli z sił. Unia Tarnów miała więcej z gry w tym meczu i mogła wygrać to spotkanie zdecydowanie wyżej. Ostatecznie w 90. minucie Unia Tarnów skontrowała ekipę prowadzoną przez Marcina Wołowca i wynik meczu na 3-0 ustalił Maksymilian Starzyk.

0-1 Artur Biały (33)
0-2 Gabriel Kieroński (50)
0-3 Maksymilian Starzyk (90)