2021-10-09 22:34:00

Siarka Tarnobrzeg znów zwycięska! Pokonali Podlasie Biała Podlaska

Siarka Tarnobrzeg zrehabilitowała się za ubiegłotygodniową porażkę z Wisłą Sandomierz. Tym razem piłkarze Sławomira Majaka wygrali 4-0 z Podlasiem Biała Podlaska.

Sebastian Duda już w piątej minucie wyprowadził Siarkę Tarnobrzeg na prowadzenie w meczu z Podlasiem Biała Podlaska. Obrońca "Siarkowców" uderzył wewnętrzną częścia stopy zza pola karnego i nie dał szans golkiperowi gości. Po tym golu nadal atakowali gospodarze i w 35. minucie bramkę zdobył Dawid Bałdyga, który zachował się najprzytomniej w polu karnym gości.

W 60. minucie jeden z obrońców Podlasia sfaulował Pawła Mroza i za to przewinienie obejrzał czerwoną kartkę. W tym momencie Siarka mogła być niemal pewna zwyciestwa. Dwanaście minut przed końcem meczu Mróz wykorzystał podanie Pawła Rogali i zdobył trzecią bramkę dla "Siarkowców". W końcówce wynik meczu na 4-0 ustalił Rogala.

- Chcieliśmy zareagować po pechowej i nieszczęśliwej porażce z Wisłą Sandomierz. Nikt z nas tego się nie spodziewał. Chcieliśmy się zrehabilitować i to nam się udało. Cieszymy się, że wróciliśmy na zwycięską ścieżkę, ale przed nami kolejne ciężkie mecze - powiedział po meczu Sławomir Majak.

1-0 Sebastian Duda (5)
2-0 Dawid Bałdyga (35)
3-0 Paweł Mróz (78)
4-0 Paweł Rogala (86)