2021-10-09 23:07:00

JKS Jarosław rozgromił Polonię Przemyśl na wyjeździe

JKS Jarosław pokonał na wyjeździe Polonię Przemyśl. (fot. Dominik Budzowski)
JKS Jarosław pokonał na wyjeździe Polonię Przemyśl 3-0. Wszystkie bramki padły po przerwie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Hass, a jedno trafienie z rzutu karnego dołożył Sebastian Pawlak.

Początek meczu należał do Polonii Przemyśl. Ekipa Piotra Ciska miała swoje szanse na bramkę, ale nie potrafiła ich wykorzystać w meczu z JKS-em Jarosław. Swoje okazje mieli Patryk Andreasik, Kamil Janas oraz Mateusz Kowalski. Ostatecznie w pierwszej części gry nie padły żadne bramki.

Trzy minuty po zmianie stron Sebastian Pawlak podał do Pawła Hassa w polu karnym gospodarzy. Napastnik JKS-u mocnym strzałem po ziemi pokonał Artura Kuźmę. Dwadzieścia minut później podopieczni Arkadiusza Barana niema skopiowali bramkową akcję i podwyższyli swoje prowadzenie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Hass.

Wynik meczu na 3-0 ustalił Sebastian Pawlak, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Krystiana Solarza na Kamilu Bale.

0-1 Paweł Hass (48)
0-2 Paweł Hass (67)
0-3 Sebastian Pawlak (75-karny)