2021-10-10 00:18:00

Orzeł Przeworsk podzielił się punktami z MKS-em Kańczuga

Orzeł Przeworsk zaledwie zremisował 1-1 z MKS-em Kańczuga w derbach powiatu przeworskiego. Spotkanie stało na bardzo słabym poziomie.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Orłem Przeworsk a MKS-em Kańczuga nie wydarzyło się niemal nic ciekawego. Spotkanie to można było nazwać "meczem walki". Żaden z zespołów nie zdołał oddać celnego strzału. Warta uwagi była jedynie akcja w doliczonym czasie pierwszej części gry. Piłkę do własnej bramki po rzucie rożnym skierował Robert Cieleń, ale arbiter dopatrzył się w tej sytuacji faulu Dawida Czyrnego na bramkarzu gości.

W drugiej połowie do ataków rzucili się podopieczni Pawła Załogi, ale gospodarze co chwilę marnowali swoje sytuacje. Gospodarze nie potrafili oddać celnego strzału. Dopiero w 75. minucie celny strzał i od razu zakończony gole oddał Dawid Stypa, który wykorzystał dogranie Macieja Lecha. Radość przeworszczan nie trwała długo. Pięć minut później do wyrównania doprowadził Daniel Ostrzywilk, który strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał Roberta Kurosza.

Końcówka meczu ponownie należała do gospodarzy, ale najpierw niecelnie uderzał Lech. Chwilę później piłkę meczową miał Patryk Broda. Jednak defensor Orła Przeworsk w dość łatwej sytuacji przestrzelił. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

1-0 Dawid Stypa (75)
1-1 Daniel Ostrzywilk (80)