2021-10-10 10:11:00

Paweł Zatorski po porażce z GKS-em Katowice: Nie jest to dla nas niespodzianka

fot. GKS Katowice
fot. GKS Katowice
Asseco Resovia przegrała 0-3 na wyjeździe z GKS-em Katowice. Posłuchajcie co po meczu powiedział libero "Pasiaków", Paweł Zatorski.
 
- Nie jest to dla nas niespodzianka, że w Plus Lidze bardzo wiele zespołów pokazuje bardzo dobrą grę. My nie mogliśmy dzisiaj wyjątkowo odrzucić katowiczan od siatki. To była ich przewaga, że na side oucie rozgrywający miał dostarczoną piłkę do siatki. Oni prezentowali dobrą dyspozycję fizyczną. W pierwszym secie wyrządzili nam wiele szkód. Później w miarę utrzymywaliśmy swój side out, ale oni po przyjęciu robili co chcieli i grało nam się bardzo ciężko - powiedział Paweł Zatorski po porażce 0-3 Asseco Resovii z GKS-em Katowice.
 
- Każdy z zespołów ma przed sobą bardzo dużo pracy. Szczególnie te, które odmieniły swój skład. Bardzo wierzę we wszystkich chłopaków, którzy są u nas w zespole. Mam nadzieję, że w zdrowiu będziemy trwali i wyciągniemy wnioski z takiej porażki jak ta. Pierwszy mecz wygraliśmy, ale mamy wiele elementów do poprawienia. Mam nadzieję, że za tydzień zaprezentujemy się lepiej - dodał libero "Pasiaków".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Przykre 2021-10-10 10:56:22 0 0

A dla kibiców to jest niespodzianka! Taka paka i wydane mnóstwo kasy jak mniemam, kolejny sezon na na marne?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij