2021-10-10 17:42:00

Wisłok Wiśniowa przerwał passę Głogovii Głogów Małopolski

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa znaleźli sposób na Głogovię Głogów Małopolski. Podopieczni Andrzeja Szymańskiego pokonali wyżej notowanego rywala 2-0.

Wisłok Wiśniowa przed pierwszym gwizdkiem nie miał najlepszych humorów, bowiem ostatnio aż 4-0 przegrał z Karpatami Krosno. Głogovia Głogów Małopolski nastroje miała natomiast wyborne i w niedzielne popołudnie chciała pójść za ciosem. Samo spotkanie było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje.

Ekipa Andrzeja Szymańskiego z czasem coraz śmielej poczynała sobie na boisku, choć goście także coś z przodu potrafili zdziałać. Konkretniejsi byli jednak piłkarze Wisłoka, którzy rzutem na taśmę przed przerwą objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Michał Szymański. Głogovia po zmianie stron jak najszybciej chciała wyrównać, jednak zespół z Wiśniowej dobrze prezentował się w defensywie.

Zarówno jedni i drudzy mieli swoje szanse, jednak skuteczniejszy był Wisłok, który w 62. minucie wygrywał 2-0, a na listę strzelców wpisał się Jakub Zięba. Podopieczni Jakuba Słomskiego próbowali w kolejnych minutach odrobić straty, ale miejscowi mądrze się bronili. Ostatecznie więcej bramek nie odnotowano i lepsze humory po meczu miała ekipa z Wiśniowej.

1-0 Michał Szymański (44)
2-0 Jakub Zięba (62)