2021-10-10 18:18:00

Karpaty Krosno nadal wiceliderem 4 ligi podkarpackiej! Pokonały na wyjeździe rezerwy Stali Mielec

Piłkarze Karpat Krosno utrzymali pozycję wicelidera 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Dariusza Liany w hitowym meczu, ograli na wyjeździe rezerwy Stali Mielec.

Pierwszy kwadrans meczu był wyrównany, a oba zespoły postanowiły go wykorzystać na wzajemne badanie się. Z czasem jednak to Karpaty Krosno doszły do głosu. Podopieczni Dariusza Liany prowadzenie objęli w 19. minucie, a na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gawle. Goście w kolejnych minutach lepiej się prezentowali na murawie, choć rezerwy Stali Mielec także miały swoje szanse.

Kibice zgromadzeni na meczu nie mogli się nudzić, bowiem Stal cały czas próbowała zaskoczyć Karpaty. Krośnianie jednak lepiej się prezentowali na tle ekipy z Mielca, która do niedawna była liderem 4 ligi podkarpackiej. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie i po pierwszej części spotkanie, lepsze humory miał zespół przyjezdnych.

W drugiej odsłonie nadal lepiej wyglądały Karpaty, które od samego początku rozpoczęły poszukiwania gola na 2-0. Stal starała się to skutecznie utrudniać i nawet jej to wychodziło. Krośnianie jednak nie dawali za wygraną i w 57. minucie podwyższyli prowadzenie, a piłkę w siatce tym razem umieścił Karol Wajs

Podopieczni Dariusza Liany nie zatrzymywali się i w kolejnych minutach nadal atakowali, choć Stal także miała swoje szanse. Mielczanom trudno jednak było znaleźć sposób na Karpaty, które w trwającym sezonie 4 ligi podkarpackiej spisują się bardzo dobrze. Więcej trafień w tym meczu już nie odnotowano i lepsze humory po końcowym gwizdku miał zespół z Krosna.

0-1 Grzegorz Gawle (19)
0-2 Karol Wajs (57)