2021-09-25 08:29:21

Battlefield 2042 - czego możemy się spodziewać?

Podobne tematy lifestyle

Kultowa seria gier Battlefield typu first-person shooter, czyli pierwszoosobowa strzelanka, przeznaczona jest do gry wieloosobowej. Pierwsza edycja- Battlefield 1942- wydana zosrała w roku 2002, a akcja gry toczyła się w czasach II wojny światowej. Kolejne edycje rozgrywały się w rzeczywistości wojny wietnamskiej oraz wśród konfliktów i problemów obecnych czasów. Teraz dotykamy już niedalekiej przyszłości, którą jest rok 2042. To właśnie do wydarzeń tego roku sięgamy w najnowszej edycji gry Battlefield, która swoją premierę będzie mieć za niespełna miesiąc. Czego możemy spodziewać się po najnowszej produkcji od Epic Games Store?

Battlefield 2042- kiedy nastąpi premiera?

Według wszelkich zapowiedzi producenta, nowa wersja Battelfield- Battelfield 2042 pojawi się w sklepach już 22 października. Fabuła nowej, szóstej już odsłony tej popularnej gry rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w roku 2042. Najnowsza wersja jest pierwszą dostępna na Playstation 5, Xbox Series S/X oraz na PC. Epic Games Store oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o ogromnej skali, która zapewni doskonałą i wciągającą rozgrywkę na wiele godzin. Pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej jest uwielbiana od lat, ulepszana z każdą kolejną wersją.

Co musisz wiedzieć o serii Battlefield?

Ważną informacją jest fakt, że w najnowszej odsłonie skupiamy się na grze wieloosobowej. Nie znajdziemy w niej trybu jednego gracza, a maksymalna liczba graczy to 128. Wiele zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej zapewnia mnóstwo niezwykłych wrażeń podczas rozgrywki. Epic games store przygotował dla nas prawdziwą gratkę! Globalne pola bitew dla 128 graczy gwarantują niezapomniane emocje. Fabuła i historia gry opowiadana jest w postaci postów zamieszczanych na stronie i kanale Youtube. Wszystko wskazuje na to, że fabuła będzie nadal rozwijana razem z kolejnymi sezonami gry online. Cała akcja opiera się na serii kryzysów humanitarnych, katastrof społecznych i ekologicznych, a także ogromnego, światowego konfliktu. Ludzie, którzy nie zgadzają się z obecną sytuacją, zbierają się w dużych grupach nazywanych przez media Bezpaństwowcami. Członkowie tych grup sami siebie nazywają Bezpatami. Z orbity spada 70% satelitów. Ma to związek z zaciemnieniem Ziemi, powodującym katatrsofy lotnicze i brak środków do życia. Znany nam już "Irlandczyk" staje się dowódcą statku Bezpatów "Exodus". Jak potoczą się dalsze historie? Musisz sprawdzić sam!

W nowej wersji nie spotkamy znanych z poprezednich edycji gry postaci. Zamiast nich pojawiają się tzw. Specjaliści, którzy posiadają własną specjalizację i konkretną zdolność. Każda z umiejętności bazuje na czterech klasach, np. ustawienie punktu odrodzeń, które przypisane zostało do medyka. Co więcej, cechy poszczególnych Specjalistów różnią się od siebie. Według producenta, możemy liczyć na aż 10 grywalnych postaci. Liczba postaci ma rosnąć w kolejnych sezonach gry. Gracz ma pełną dowolność wyboru broni, którą będzie się posługiwał i którą zabierze na pole bitwy. Karabin można dowolnie modyfikować i usprawniać, co daje zupełnie nowe możliwości. Nowe tryby gry wzbogacone są o zupełnie nową Strefę Zagrożenia, a także tryby Podbój czy Przełamanie, które są nowością w najnowszej wersji produkcji.

Epic games Battlefield- jakie są wymagania sprzętowe?

Epic games store tworzy produkcje o niezwykłej jakości. Kultowa seria gier Battlefield ma jasno określone wymagania sprzętowe. Konieczne jest posiadanie procesora Intel Core i7-4790 3.6 GHz. Minimum to AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHZ16 GB RAM oraz karta graficzna 8 GB GeForce RTX 2060/Radeon RX 5600 XT bądź lepsza. Zalecany system to Windows 10 64-bit. Z taką specyfikacją sprzętową gra będzie działa płynnie i stabilnie

Zamów już teraz i ciesz się z profitów!

Najnowsza wersja Battlefield możliwa jest do nabycia w trzech edycjach- standardowej, złotej oraz Ultimate. W zależności od tego, którą edycję wybierzesz, możesz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcjonalności. Każda wersja zakupiona przedpremierowo zapewni możliwość gry w otwartej becie, a także skórkę Baku ACB-90, zawieszę do broni oraz tło karty gracza i nieśmiertelnik. Jeśli zdecydujesz się na złotą edycję, otrzymasz wcześniejszy dostęp do produkcji, a także przepustkę roku pierwszego z czterema nowymi Specjalistami, czterema battle passami i trzema zestawami skórek. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na przedoremierowy zakup najdroższej wersji Ultimate, otrzymasz do tego zestaw skórek "Północ", ekskluzywną ścieżkę dźwiękową oraz oficjalny cyfrowy Artbook.

Większość graczy z niecierpliwością patrzy w przyszłość i oczekuje na datę premiery tej doskonale zapowiadającej się produkcji na ogromną skalę. Wszystkie poprzednie wersje gry zachwycały, z pewnością nie inaczej będzie również tym razem! Jeśli chcesz kupić produkcję przedpremierowo i skorzystać z profitów, jakie przygotował dla Ciebie producent, zajrzyj do naszego sklepu https://www.euro.com.pl/cms/battlefield.bhtml. Nie czekaj do dnia premiery, zanurz się w świecie totalnego chaosu przyszłości już dziś!


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij