2021-09-25 13:40:00

Izolator Boguchwała rozbił na wyjeździe Polonię Przemyśl! Jakub Wilk bohaterem

Jakub Wilk (na zdjęciu) wszedł w 62. minucie na boisko, a później zdobył dwie bramki oraz wywalczył rzut karny! (fot. Robert Skalski)
Izolator Boguchwała pokonał na wyjeździe Polonię Przemyśl aż 3-0. Gospodarze od 32. minuty grali w niedowadze, bo czerwoną kartkę zobaczył Paweł Sedlaczek.

Nie padły żadne bramki w pierwszej połowie meczu pomiędzy Polonią Przemyśl a Izolatorem Boguchwała. Jednak miało miejsce istotne wydarzenie, które rzutowało na cały mecz. W 32. minucie drugą żółtą kartką ukarany został Paweł Sedlaczek i gospodarze musieli radzić sobie w dziesiątkę. Napastnik Polonii otrzymał "kartonik" za dyskusję z sędzią.

Po zmianie stron inicjatywę przejęli piłkarze Bartosza Zołotara. W 68. minucie Jakub Wilk, który na boisku pojawił się zaledwie osiem minut wcześniej zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Nie najlepiej zachował się w tej sytuacji Artur Kuźma stojący w bramce Polonii i goście wyszli na prowadzenie. Dziesięć minut później Wilk po raz drugi wspisał się na listę strzelców. Tym razem zawodnik "Izolacji" zamknął dośrodkowanie.

Osiem minuty przed końcem meczu po faulu na Wilku sędzia wskazał na jedenasty metr od bramki "przemyskiej barcelonki". Do piłki podszedł Aleksander Gajdek i ustalił wynik meczu na 3-0.

0-1 Jakub Wilk (65)
0-2 Jakub Wilk (75)
0-3 Aleksander Gajdek (82-rzut karny)

Polonia Przemyśl:
Kuźma – Solarz, Zanko, Andreasik, R. Błahuciak, H. Błahuciak (80. Szpilka), Kazek, Kowalski, Janas (88. Czuryk), Wanat (80. Perez), Sedlaczek

Izolator Boguchwała:
Polit – Kasprzak, Ciemierkiewicz (60. J. Wilk), Bogacz, K. Wilk, Leśniak, Daniel (86. Walas), Piękoś (46. Geci), T. Nalepka, Cach (72. Gajdek), P. Nalepka (86. Płocica)

ks 2021-09-25 14:28:16

jest jeszcze 28 kolejek X 3 pkt = 84 punkty do zdobycia plus 16 pkt już zdobytych razem 100 punktów . I hopy z Polonii będą na 100

Jan Wężyk zoo cup 2021-09-25 14:38:41

Paweł Sedlaczek dyżurny Hamulcowy MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO POLONIA PRZEMYŚL. PAWEŁ PRZED MECZEM ZAŻYJ AVIOMARIN LUB REALANIUM .Nie jest kapitanem ma zawsze coś na boisku do powiedzenia. Trener Cisek na ławce zachowuje się jak narkoleptyk on ma mniej życia niż paprotka umieszczona na parapecie .Pierwsza i jedyna rada to wywalenie Pajaca .

veto 2021-09-25 14:56:50

W pierwszej połowie Izolator nie stworzył sytuacji bramkowej. Podejrzewam, że przyjezdni nawet by nie zremisowali tego meczu. Wyczyn Sedlaczka zniweczył cały wysiłek zespołu. Sędzia to osobny rozdział. Trzeba sprawdzić na nagraniu czy rzeczywiście przy bramce dla Polonii był spalony!

Bilet Ulgowy Gdzie? 2021-09-25 15:36:19

A co miał Trener zrobić przy czerwonej kartce? Wybiec z taśmą i zakleić mu usta? Durnoty wypisujecie. To jest dorosły człowiek i bierze za swoje czyny odpowiedzialność. Zepsuł mecz i tylko on jest za to odpowiedzialny. Nie trener i nie sędzia. Ile jeszcze ta garstka kibiców która kupuje bilety będzie oglądała to bajoro pod bramkami? Z trybun to wygląda gorzej jak na wsiach. Gość odpowiedzialny za obiekt za frajer bierze pieniądze bo każdy na mieście już wie że w godzinach pracy sobie pracuje na drugiej posadzie w szkole.To jest normalne? Syf pod krzesełkami taki że niedługo łupy ze słonecznika trzeba będzie tirem wywieźć. Nie może poodkręcać tych krzesełek i to wygarnąć? W tym klubie widzi ktoś na oczy? Ten Kolumbijczyk czy Wenezuelczyk ma nadwagę bardzo dużą. Gruby jest. Wsadźcie go na wagę jak wam nie przegada. Nie lepiej wpuścić tego chłopaka co stal za bramką do końca? Przynajmniej swój. Teraz Pasuje żeby Sedlaczek nie zagrał za karę bardzo długo ale z drugiej strony Jks owi zawsze strzelał gole. Kiedy będą bilety ulgowe?

Bilet Ulgowy Gdzie? 2021-09-25 15:36:24

Jan Wężyk zoo cup 2021-09-25 15:38:48

Pseudopiłkarzyk Paweł Sedlaczek od jakiegoś czasu nie nadaje się do tej drużyny jego zachowanie nie jest godne by nosił Barwy Przemyskiej Barcelony .W...... Na klepisko bo przez to że tak się zachowujesz cierpią ludzie którym zależy ,jesteś pajac i imbecyl .Leśne Dziady i Psedopajace Won z Polonii Przemyskiej .

PWiK&Wody Polskie 2021-09-25 16:16:28

#MuremzaSedlaczkiem

Dawny kibic 2021-09-25 16:42:56

Może obniżcie ceny biletów do 6 czy 7 złotych,a nawet do 5. Przy cenie 10 złotych przychodzi raptem może max 50 osób. Brak krytej trybuny,itd. Zachęćcie kibiców do przyjścia na stadion. Przy 5 czy 6 złotych może zjawi się ze 200 osób to i tak stratni nie będziecie,więcej zarobicie jak przy 10 za bilet obecnie,bo oglądając skróty z meczów teraz wygląda to gorzej niż na wioskach pod względem liczebności. Grają,bo grają. Nikogo dookoła to za bardzo nie obchodzi...

Jan Wężyk zoo cup 2021-09-25 18:38:52

Już widzę że obrońcy Sedlaczka szczekają na początku meczu co prawda miał akcję na Gola lecz potem było już gorzej Jak dostał za faul nic by nie było dostał za pysk gdzie wiedział że ma żółtą milczenie jest Złotem.ARBITER JEST ŚWIĘTY NA BOISKU TAK BYŁO JEST I BĘDZIE. On ma grać nie pyszczeć jest HAMULCOWYM i koniec kropka