2021-09-24 18:37:00

Przełamanie Arłamowa Ustrzyki Dolne! Beniaminek ograł na wyjeździe Legion Pilzno

Ogromna radość nastała w szeregach ekipy Arłamowa Ustrzyki Dolne. Podopieczni Piotra Ożóga przełamali się i pokonali na wyjeździe Legion Pilzno.

Arłamów Ustrzyki Dolne przed pierwszym gwizdkiem humory miał słabe, bowiem od dwóch meczów nie wygrał. Beniaminek liczył na przełamanie, ale zadanie nie było łatwe. Legion Pilzno zaś nastroje miał bardzo dobre. Podopieczni Romana Gruszeckiego ostatnio pokonali Orła Przeworsk i dziś chcieli pójść za ciosem. Zapowiadało się więc bardzo ciekawe spotkanie.

Od początku lepsze wrażenie sprawiał Arłamów, który chciał bardzo szybko otworzyć wynik meczu. Ekipa dowodzona przez Piotra Ożóga na prowadzenie wyszła już w 12. minucie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Walaszczyk. Drużyna z Ustrzyk Dolnych nie zamierzała się zatrzymywać, choć Legion także miał swoje okazje.

Z czasem mecz się wyrównał, ale kibice zgromadzeni na meczu nie mogli narzekać na nudę. Zespół z Pilzna nie dawał za wygraną i nadal szukał okazji do wyrównania. Arłamów dobrze prezentował się w defensywie, ale też coś próbował zdziałać z przodu. Obraz gry w drugiej odsłonie nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy dobre spotkanie.

Beniaminek 4 ligi podkarpackiej po przerwie przeważał i stwarzał sobie kolejne szanse do zdobycia gola. Legion zaś dobrze się bronił, jednak mecz kończył w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę w 83. minucie ujrzał Bartłomiej Sztuka. Arłamów postanowił to wykorzystać i w doliczonym czasie gry strzelił na 2-0, a do siatki trafił Radosław Macnar.

0-1 Kamil Walaszczyk (12)
0-2 Radosław Macnar (90)