2021-09-24 14:00:00

Radosław Mroczkowski przed spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko Biała: Chcielibyśmy, żeby skuteczność była przynajmniej taka, jak w meczu z ŁKS Łódź

Apklan Resovia w sobotę zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko Biała. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział podczas briefingu prasowego trener "Pasiaków", Radosław Mroczkowski.

- W piątek był odwołany mecz, a w sobotę był trening i ten dzień był wypełniony pracą. Zaczęliśmy od wtorku i ten mikrocykl był długi. Albo mamy mecze co 3 dni albo co 8, więc to jest trudne planowanie. Przygotowania dłuższe, ale też możemy wiele rzeczy skorygować i dobrze przygotować się najbliższego meczu. Mam nadzieje, że to też przyniesie nam pożądany efekt. – mówił o pracy i treningach przed meczem z Podbeskidziem Bielsko Biała.

- W ostatnim czasie próbujemy szukać tego optymalnego zestawienia, aby przede wszystkim zespół był bardziej skuteczny w tym co robi. Widzieliśmy, że nasz ostatni mecz możemy podzielić na takie części, gdzie było dobrze w ofensywie, było solidnie w pierwszej połowie, ale niestety w dalszej części meczu już nie, więc tutaj sporo pracy, w tych elementach zostało wykonane i skorygowane. Zobaczymy jak będzie to funkcjonować w meczu.  Szkoda, że nie odbył się mecz z Miedzią, bo to już był taki moment, gdzie zespół był gotowy i chciał bardzo zrehabilitować się za to co było wcześniej. Czekamy na to spotkanie, bo to jest dla nas najważniejsze – Mroczkowski odpowiedział zapytany o plan na najbliższe spotkanie.

- Na pewno będziemy chcieli zrealizować swoje rzeczy, które też w przygotowaniach tutaj staramy się doskonalić . Konkretnego planu nie powiem, ale na pewno interesują nas punkty, interesuje nas to żebyśmy też do tego dorobku dokładali punkty, bo one są bardzo istotne, potrzebne i o to będzie bój. Tak samo jedna jak i druga drużyna. Na pewno mecz będzie interesujący - dodał szkoleniowiec „Pasiaków”.

- Te godziny telewizyjne już się tutaj powoli wpisują w ten nasz terminarz i powoli się do tego przyzwyczajamy, więc to też nam już nie przeszkadza. Tych spotkań telewizyjnych jest sporo w tej rundzie, także z jednej strony się cieszymy, że one są, a na pewno to jest dodatkowa mobilizacja, dodatkowy bodziec na zawodników, jeżeli można to zobaczyć w telewizji.

- Na pewno brakuje nam skuteczności i wiemy, że to jest nasz główny problem. Sytuacje , które zespół kreuje, one są do wykorzystania. Widzieliśmy w tym ostatnim meczu obraz spotkania i punkty pewnie by były po naszej stronie. Ale łatwo się mówi. Trzeba to po prostu zrobić i zamieniać te sytuacje na bramki. Wtedy też zmieni się narracja, bo pewnie to też będzie dawało nam zwycięstwa. Nie ukrywam, że pracujemy nad tym mocno, bo widzimy, że w tym elemencie jest dużo do zrobienia. Musimy to przełamać. Jest dużo pracy w tym kierunku i czekamy na mecz, bo tylko mecz może to potwierdzić. Chcielibyśmy, żeby skuteczność była przynajmniej taka, jak w meczu z ŁKS Łódź – tak mówił o problemach ze skutecznością.

- Można było zwiększyć rywalizacje w ataku, statystyki pokazują aktualny stan. W tej chwili ta kadra musi udowodnić, że jest wartościowa. Przy słabej skuteczności napastników bramki muszą się rozkładać na cały zespół. Konkurencja i rywalizacja sprawia, że zespół się rozwija. Ale przyznaje, że na niektórych pozycjach brakuje nam rywalizacji i to w przyszłości musi się zmienić. – mówił dalej.

- Na pewno będzie to trochę inny mecz, to jest Puchar Polski, więc też inna rywalizacja. Będziemy go na pewno traktować jak każdy inny i z pełnym podejściem do tego, żeby zagrać jak najlepiej i osiągnąć swój cel. Na pewno czeka nas bardzo intensywny przyszły tydzień i mamy wymagających rywali. Środa, sobota to będzie taki mocny tydzień dla nas jeśli chodzi o rywalizacje, ale jesteśmy też optymistami, bo chcemy coś pokazać i mam nadzieję, że tak będzie w tych najbliższych meczach – podsumował Radosław Mroczkowski.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 49

Rozwiąż działanie =

stal 1944 2021-09-24 14:58:34 14 8

Przecież ona cały czas jest.
Raz sierpem raz młotem
w stalowska debilną hołotę!

Resovia 1905 2021-09-24 14:31:39 8 13

2 liga wita.

stal 1944 2021-09-24 14:58:34 14 8

Przecież ona cały czas jest.
Raz sierpem raz młotem
w stalowska debilną hołotę!

CWel KoSzeRRny 2021-09-24 16:08:02 10 9

resovia - Widzew 1:5

Garbaty noSek 2021-09-24 16:34:44 12 8

Resovia - zydzew 3-0

~anonim 2021-09-24 17:13:07 7 2

Co za cymbał wypocił to wypracowanie ? No oficjalnej stronie Resovii stoi, że grają w niedzielę 26.09.2021.

Yes 2021-09-24 18:22:31 13 8

W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY !!!!

Yes 2021-09-24 18:22:34 11 6

W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY !!!!

ApKlaun Duma Internet 2021-09-24 19:36:47 5 5

Apklaun to potęga. Herosi z Cmolasu! Perła Izraela. Grają tylko młodzieżą i wszyscy to wychowankowie. Tylko nie wiedzieć czemu przedostatnie miejsce zajmują w ProJunior. Resowia to nie geriatryk z Wietnamskiej przecież chociaż pkt w PJS napykali sporo. No i Kibiców po 1100-1300 na mecze przychodzi z honorem i dumą schowaną do kieszeni by na stadionie najgorszego wroga usiąść na biało niebieskich fotelikach pod jupiterem. Resowiacki Charakter z kartonu i Papier Marsche, Przed władzą się nie płaszczymy i nie uginamy, no może wyłączając polityków PiS'u gdzie bez wazeliny wchodzimy im w żyć za choćby mała obietnice o PCLA. Koszulki mamy piękne 'resowia wyjazdowo' ale nie jeździmy na mecze bo jak wracamy to nas biją ze stali, ale za to mamy najmocniejszą w Polsce e-hooliganke. Takiej nikt nie ma. Za bezpieczną barierą monitora jesteśmy najsilniejszym klubem w polsce, najbardziej pyskatym i Dumą Cmolasu i Pany my so na wsi i w ogóle. c****j z tą Stalą. Niech se jeżdżą po 15o po Polsce nawet jak ich nie wpuszczą, niech są mocni i niech nas przeganiają spod własnego stadionu. c****j im w łeb. tfu sierpem i kotem w ta hołotę.

Osiedlowy Cwelkaes 1915 2021-09-24 19:57:34 5 4

Pany Czego? Kurnika W22 z blotem zamiast murawy? Pany Cmolasu? Ile trzeba mieć kompleksów i mało wiary w siebie, żeby jak najgorszy cham ze wsi drzeć ryja hasła w stylu "Resowia Pany". Już są tacy z PiS'u co mają się za "Ludzkie Pany". Jesteście tacy sami, takie Sasiny Polskiej Piłki, Suski 1-szej Ligi. Ziobro Skuteczności i Taktyki, Jakimi miernotami trzeba być, żeby wmawiać wszystkim że jest się władcami Rzeszowa. Nie macie zaplecza, drużyny, wzmocnień, juniorów, trenera ani kibiców. BO ci jak pojadą na wyjazd to bęcki, jak pójdą na mecz to ich plują i gonią jak u siebie pójdą na spotkanie na wysrańskiego to z własnego kurnika tez ich przegonią. Bez honoru i godności idziecie na stadion największego wroga i siadacie pod sławetne jupitery. Wie4cznie tylko pretensje, i skomplenie kundli o wszystko i roszczenia do miasta i PZPN'u. Jesteście Hańbą i wstydem nie tylko Rzeszowa ale i całej polskiej Piłki.

Prof. G00Gle 2021-09-24 20:01:04 5 2

Definicja:
Kibic ApKlaunu - zwany potocznie tez Miernota lub Idiota, według norm klasyfikacji osoba uposledzona umysłowo i intelektualnie pozbawiona samokontroli, logicznego rozumowania oraz podstawowych ludzkich zachowań utrzymanych w kanonach kultury i dobrego smaku. Osoba tak nadaje się do leczenia klinicznego a w niektórych krajach do poddania Eutanazji. Charakterystyczną cechą wspomnianego idioty z Wyspiańskiego jest również problem przyswojeniu i rozpoznawaniu gatunków i rodzajów zwierząt i ptactwa. Dość niepokojącym zjawiskiem jest również upodobanie do dymania kózek z Haopela i stręczenie juniorów w toaletach szatni gości na meczach domowych.

Łan 2021-09-24 20:04:53 4 5

A ty pensje z Budziwoja czym jesteś???,zwykłym Burkiem obszymurkiem,zajmij się swoim ,przewspaniały ,wszechmocny i wszej komuszym klubikiem namaszczonym przez to. Kruczka,

Tu Tri 2021-09-24 20:14:42 4 2

Czym tu nie zająć się jak tylko wspaniałym 'osiedlowym' tworem stworzonym,. przez wszechmocnego i majętnego Klejmana z Mojrzeszowa. Stworzyciela dumy Izraela na polskich ziemiach. Tworu tak mocnego, że choć (przekłamanie) gra już sto lat to całe G. osiagnął i ma. Stary klejmap przewraca się w gronie jak widzi, że kibice Apklaunu tak ochcoiczo rzucają antysemickie obelgi i wytykają socjalistyczne zapędy choć ich natura i usposobienie jest nastawione na judzenie, wymuszanie, błaganie i skomlenie o wszystko za darmo. Nikomu tak się nie należy w Rzeszowie jak uciemiężonym kibicom Apklauny z obowiązkowa naszywką na szaliku z Gwiazdą Davida (NieHaselhofa). Mekka do której nie jeden Cadyk zawitał w przeszłości ale niestety, stary Klejman nie dał się przekonać i zamiast synagogi postawił kartoflisko do gry w balona. I tak do dziś to Kartoflisko stoi odłogiem bo drużyna oszustów musi grać u wroga a kibice na jupiter który opluwali teraz tulą i siedzą jak kurki na grzędzie. O tak. Historie to macie bujną zaiste :)

Mtu 2021-09-24 20:20:54 3 5

Same zasrance tu siedzą widać jak ich ta Wielka Resovia gnębi,i cały czas ból Dupska doskwiera,podniecajcie się dalej ta wspaniała drużynaą co w pucharach grała no i tą wspaniałą publicznością co wychodź ła w trakcie meczu,ale co tu dużo gadać tam jest wszystko wspaniałe,jak za czasów ....

Marek Citko 2021-09-24 20:31:30 4 1

Potwierdzam. Resowia tor dno. Spadek pewny. Gość wyżej ma racje.

Zibi Boniek. 2021-09-24 20:33:15 2 1

Staram się nie mieszać w takie spory, ale niestety. Wystarczy popatrzeć na tabele i posłuchać samego trenera. Niestety to nie jest dream team. To jest raczej równia pochyła. W poprzednim sezonie coś tam się udało ale to też przedostatnie miejsce na pandemicznych ulgach.

Przegląd Sportowy 2021-09-24 20:39:53 4 1

Niezaprzeczalnym faktem jest, że Resowia Rzeszów jest najsłabszą drużyna z Podkarpacia. Jej utrzymanie w 1-szej lidze budzi wiele kontrowersji, zwłaszcza o dziwnych i niewytłumaczalnych doniesieniach o Kozach i Juniorach z sms'u w Toaletach Szatni Gości. Te dalekowschodnie obyczaje dość niestosowne źle są odbierane w Polsce i nie są akceptowane w typowym i stabilnym środowisku piłkarskim w Polsce. Fart z ŁKS'em, który ma wachania mocy jak nastolatka podczas pierwszej Ruii.. sorry miesiączki to zwykły fart i nie powinien zaliczać się do żadnych dokonań. Jako periodyk sportowy z wieloletnim stażem i doświadczeniem klasyfikujemy drużyne/ zespół specjalnej troski trenera Mroczkowskiego jako 4liga gr. 4 Podkarpacka. To jest idealny poziom, który odzwierciedliłby kunszt zarówno trenera jak i grajków no i infrastrukturalne boczne boisko spełniłoby swoją role.

Konrad Fijołek. 2021-09-24 20:42:25 5 2

Gdyby nie Walawender co mnie błaga na kolanach to bym nie pokazywał się na tych meczach bo wstyd. ~Ostatnio byłem na stali i powiem Wam, że kultura hi class, piłka piękny poziom na równi z Rakowem, i ci kibice.. pełny stadion. No tak to powinien się Rzeszów w Polsce prezentować. Stawiam na promocje miasta ze Stalą Rzeszów

Kristof Stanosky 2021-09-24 20:46:36 3 1

Marcin, jak ci kuźwa nie lubię to tu przyznam racje. Resowia to dno i wstyd. Powinna zostać zdelegalizowaną a to ich kartoflisko przerobione na Aquapark. Naprawdę jesteś tumakiem i mam z Cienie bekę, ale tym razem przyznaje Ci o dziwo racje. Resowia nadaje się do tarcia chrzanu.

Pepe Quardiola 2021-09-24 20:48:13 4 0

Resofia is not gut clup. der ar sziti. no ej tu plej in ferst lig enymor. dis is tragic sit. burn it!

Roland Thomas 2021-09-24 20:55:17 2 0

Ja byłbym otwarty na spróbowanie zrobienia z tego szajsu jakiegoś fajnego projektu na lata, który byłby powoli i stopniowo rozwojowy, ale nie na już a na spadek i wzrost. Ja myślę, że powoli jakbym dostał trochę szansy więcej i czasu więcej i pieniędzy więcej i piłkarzuy lepszych i działaczy ciut bardziej spoko i jakby kibice nie był;i takimi ciotami bez honoru i kręgosłupa moralnego to ja nbym ten zespół po spadku utrzymał ligę niżej. Temat jest rozwojowy i otwarty. czekam na propozycje.

Marek Papszun 2021-09-24 20:56:45 4 0

Resowia? Buahahahaha.. Myśle, że tyle w temacie.

Pawełek Bukała RP RR 1905 2021-09-24 20:58:03 4 0

Nie będę ukrywał,. że szukam pracy. Może być na magazynie albo nawet jako dostawca pizzy., Wszystko lepsze niż świecenie na wizji oczami za tych cymbałów. Dzwońcie.

Komenda R P w Rzeszowie 2021-09-24 21:00:59 5 0

Pełne wsparcie dla naszych lojalnych przyjaciół i informatorów z kręgu Kibiców Apklan Resowia Rzeszów. Murem za wami! Wystarczy jedno słowo- telefon 997 i jesteśmy na miejscu z odsieczą!

RTS Widzew Łódź 2021-09-24 21:03:01 4 2

resowia nie istnieje! ŚMK!

Jakub Rzeźniczak 2021-09-24 21:08:03 2 3

Bywam często na Podkarpaciu u mojej nowej nini. Bywam na Stali i to potęga. Zrobnie wszystko by tam grać. Ale powiem tez szczerze. Czasem oglądam mecze za darmosze i trafił się dwa razy mecz kogoś spoko z resowią. Poważnie. To jakiś dramat. prędzej bym zaczął alimenty płacić niż kupować karnet albo bilety na ich mecze. Co ZA DRAMA!!

Ania & RL9 2021-09-24 21:11:35 2 0

Z Ania wspieramy każdy klub w Polsce, ale jak wiadomo wspieramy Polskie kluby. Fajnie by miały poziom te zagraniczne, ale resowia Apklan Haopel nie pasują do polskiej ligi i jakoś tak nie powinni ze swoimi dziwnymi i niedopuszczalnymi zwyczajami (kozy/juniorzy w toaletach szatni gości) tu funkcjonować. Jeżeli chodzi o Rodzine Lewandowskich to nie ma wsparcia i nie ma akceptacji dla poczynań resowi.

Leo Benchaker 2021-09-24 21:21:32 4 0

Resovia - no no no. to nie jest polska club. no way tu play in first lige. Polska cacy I tra lala a resowia niech s*********a. Tak my mówili w reprezentacja zawsze.

Dildo w kształcie Jednorożca 2021-09-24 21:27:38 3 0

My Geje bardzo wspieramy redowie. Jesteśmy pełni podziwu i odwagi za akcje z kozami. To takie nowoczesne, otwarte i poza schematami klerykalnego Podkarpacia. Dojki muszą być memłane każdy z nas jest jak koza i tez mamy jeden domek do wymemłania. CWKS MEMŁANY!

Zardzewiały. kuropatwa w tle 2021-09-24 21:29:40 3 5

Zardzewiały z Budziwoja z pod tego samego nika wymyśl coś lepszego ,bo te wypociny są już nudne

Redakcja 2021-09-24 21:34:18 3 2

Czy tam są sami bezmuzgowi idooci ? Odpowiedź brzmi Tak

Prorok amator 2021-09-24 21:56:55 4 0

Podbeskidzie - Resovia 2:0

Duma Rzeszowa 1944 2021-09-24 22:02:02 4 0

Do boju Podbeskidzie, cały Rzeszów wam kibicuje. Jazda z KUrrWAMI!!

Bum Bęc Resowia Gej 2021-09-24 22:06:33 3 0

Kolego z Cmolasu z kompleksem z Budziwoja. Pokaż chociaż jeden skrawek swojej kreatywności i wymysł Ty coś kreatywnego bo jak narazie to wpasowujesz się idealnie w poziom minusowego IQ swoich Miernot z Wysrańskiego. Czekam na Twoje spektakularne "Raz Mieszczem raz Kotem i Hołote' Stalingardzkie wyzwika, pomimo izraelskiego rof=dowodu jaiwes antysemickie docinki, czekam na url-owsko socjalistyczne obelgo od kogoś kto żyje na socjalu i czerpie profity z 500plus na bezrobociu i jedyne co potrafi to krzyczeć dajcie nam nam się należy my so najstarsi. Boże. Nie dość że kreatywności, rozumu, ekspresji, polotu i rozumu - ZERO! To na dodatek, piłkarsko, strukturalnie, kibicowski, mentalnie i finansowo jesteście na poziomi -3 czyli 3'cia liga!!

ważny wyjazd 2021-09-24 22:17:37 3 0

Jademy na ważny wpier..... do Bielska Białej słomowiązałką z dwoma toj tojami bedzie się działo moja patoduma reska pany hamy pokaże pawdziwy footboal samobóje z chachakterem nas piłka sucha my kopiemy do swojej bramki a jak bedzie deszcz gramy z parasolami my się deszczu nie boimy

resofia wyjasdofo 2021-09-24 22:51:59 2 0

Jest nas Czech zapisanych ale dwóch się zastanawia bo na mecz nie chce bo się bojo ale w jedno stronę pojawi i zwiedza miasto a potem qwruco pociągiem bo w powrotnej drodze zawsze bije na busach. 3 osoby to już coś na tak bardzo waznby wyjazd Davida Starr naszyta na szalik i jadamy pokrzyczeć w drodze bo już na stadionie i pod strach we 3 cokolwiek się odezwać. Ale jedziemy. Podobno w kebabie będą promocje to nie wiem czy znowu wejdziemy na stadion czy nie przejemy całej kasy. Zobaczym Resowia Chamy Ze WSI!

~anonim 2021-09-25 00:00:27 2 1

Zawsze wiedziałem że kibice stali to debile ale teraz to oni przechodzą samych siebie.
Z drugiej strony nie ma się co dziwić.
Jaki klubik tacy kibice.

~anonim 2021-09-25 00:04:21 2 1

stal kompleks Resovii w natarciu.
Jakim trzeba być imbecylem aby tak publicznie okazywać swoją słabość w stosunku do lokalnego rywala.
stalowski pies szczeka aż miło bo tyle mu pozostało.
W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY!

Cwelkaes 2021-09-25 03:03:21 1 1

Resowai od zawsze ma kompleks Stali. Zawsze, że wsparcie większe, że pieniądze mają, że stadion lepszy, że kibiców więcej.. Również jak można publicznie pokazywać swoją słabość i próbę dowartościowania drąc jape jak najgorszy chaman ze wszy 'Resowia Pany!'? Robić z siebie idiotów jak, zespół gra gównianą piłkę, stadionu nie ma, kibice albo wpierdziel obskakują gdzie się da na wyjazdach, na mieście, na zakupach a nawet muszą uciekać spod swojego stadionu. Masz racje. Kompletm=nie nie rozumiem was resoraków z wysypiska22

Tomasz Jagusiak 2021-09-25 04:00:23 2 1

Piłkarzom brakujeskutecznosci. Klubowi i ich kibicom charakteru, niestety.

Rzeszowianin 2021-09-25 08:32:05 1 1

Raz sierpem
raz młotem
w stalowska
debilną hołotę!

Górniak 2021-09-25 08:33:48 2 1

Było ich sześciu potem dwunastu
więc założyli klub pederastów.
klub się rozwijał
klub się rozrastał
każdy stalowiec to pederasta!

SsK 2021-09-25 08:35:36 2 2

Bycie kibicem stali Rzeszów równa się bycie debilem.

Sebastjan 2021-09-25 09:30:51 3 0

Podbeskidzie - Resowia 3-0

Apklaun fans net hoologans 2021-09-25 17:28:52 1 0

A w Rzeszowie, o tej porze soviak drapie się po worze, drapie, drapie, nie rozumie że resowia grać nie umie.
Tu mecz sprzeda, tutaj kupi, nie zrozumie tylko głupi.

Kurs jest dobry, mecz obstawie, a po meczu się zabawie, kozę w kiblu wychędorze, w przerwach drapiąc się po worze.

I w marzeniach od 100 lat, soviak tak podbija świat.
Ciągłe płacze i lamenty, do Beer Szewa sentymenty.
Zgody, pakty i układy, bo samemu nie da rady.

Na wyjazdy nie jeździmy, Polskich ekip się boimy.
Za to w necie brylujemy, każdą z ekip eklepiemy.

E- hools sovia w necie rządzi, i niech dzisiaj nikt nie zbłądzi, w internecie my rządzimy, pochodzenia nie wstydzimy.

Tak mijają noce dni, soviak o potędze śni. Lecz wszystkie sny mają swe końce, i gdy znowowu wstaje słońce, soviak budzi się ze snu, podniecony że fiu fiu.

Kiedy wstaje, wtedy kuma, że z resowi żadna duma! raczej hańba tego miasta, co się puszcza jak niewiasta. I jak zawsze o tej porze znów podrapie się po worze...

Janusz 2021-09-25 18:14:42 2 1

Po wypocinach trenera i nastawieniu na mecz kolejny ligowy obstawiam
3 -0 dla gospodarzy

Condo 2021-09-25 18:31:52 0 1

Co za k*****y z pod latarni się tutaj chowają??? Słoma wieśniackiej k*****y z hetmańskiej wychodzi!! A stal jak zwykle co roku ma być liga mistrzów , a jest ledwo utrzymanie. Zresztą już się zaczyna równia pochyła!! No dalej palanty na szatnię piłkarzy , bić ich!!

Apkaln Pany chociaż hamy 2021-09-25 21:16:29 1 0

Apklaun to potęga. Herosi z Cmolasu! Perła Izraela. Grają tylko młodzieżą i wszyscy to wychowankowie. Tylko nie wiedzieć czemu przedostatnie miejsce zajmują w ProJunior. Resowia to nie geriatryk z Wietnamskiej przecież chociaż pkt w PJS napykali sporo. No i Kibiców po 1100-1300 na mecze przychodzi z honorem i dumą schowaną do kieszeni by na stadionie najgorszego wroga usiąść na biało niebieskich fotelikach pod jupiterem. Resowiacki Charakter z kartonu i Papier Marsche, Przed władzą się nie płaszczymy i nie uginamy, no może wyłączając polityków PiS'u gdzie bez wazeliny wchodzimy im w żyć za choćby mała obietnice o PCLA. Koszulki mamy piękne 'resowia wyjazdowo' ale nie jeździmy na mecze bo jak wracamy to nas biją ze stali, ale za to mamy najmocniejszą w Polsce e-hooliganke. Takiej nikt nie ma. Za bezpieczną barierą monitora jesteśmy najsilniejszym klubem w polsce, najbardziej pyskatym i Dumą Cmolasu i Pany my so na wsi i w ogóle. c****j z tą Stalą. Niech se jeżdżą po 15o po Polsce nawet jak ich nie wpuszczą, niech są mocni i niech nas przeganiają spod własnego stadionu. c****j im w łeb. tfu sierpem i kotem w ta hołotę.

Profesur g00gle 2021-09-25 21:17:34 1 0

Definicja:
Kibic ApKlaunu - zwany potocznie tez Miernota lub Idiota, według norm klasyfikacji osoba uposledzona umysłowo i intelektualnie pozbawiona samokontroli, logicznego rozumowania oraz podstawowych ludzkich zachowań utrzymanych w kanonach kultury i dobrego smaku. Osoba tak nadaje się do leczenia klinicznego a w niektórych krajach do poddania Eutanazji. Charakterystyczną cechą wspomnianego idioty z Wyspiańskiego jest również problem przyswojeniu i rozpoznawaniu gatunków i rodzajów zwierząt i ptactwa. Dość niepokojącym zjawiskiem jest również upodobanie do dymania kózek z Haopela i stręczenie juniorów w toaletach szatni gości na meczach domowych.

Druga Liga Wita Nas! 2021-09-26 15:22:33 0 0

No zdecydowanie Radziu brak Wam skuteczności i piłkarzy i pomysłu na grę i tak ogólnie wszystkiego skoro przegrywacie 2:0 przy tym, że od 34minuty przeciwnik po czerwonej kartce grał w 10'ciu. Radziu - Brakuje Wam wszystkiego. Spadek pewny.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij