2021-05-30 00:12:00

Czarni 1910 Jasło ugrali punkt z Polonią Przemyśl

Czarni 1910 Jasło aby liczyć się w walce o ligowy byt, muszą wygrywać mecze oraz trzymać kciuki za bezpośrednich rywali. W sobotę, beniaminek zremisował z Polonią Przemyśl.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Sobotnia potyczka Czarnych 1910 Jasło z Polonią Przemyśl była bardzo ważna dla obu ekip. Beniaminek walczy o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej, a "Przemyska Barcelonka" bije się o pierwsze miejsce w grupie spadkowej. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy prowadzenie objęli w 12. minucie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Remut

Przemyślanie nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Polonia dopięła swego w 23. minucie, a do siatki trafił Piotr Kuźniar. Kibice w Jaśle oglądali w sobotę bardzo ciekawe starcie, w którym oba zespoły miały swoje okazje. Brakowało jednak skuteczności i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Czarni po przerwie nadal walczyli o korzystny rezultat i przybliżyli się do niego w 55. minucie, gdy na 2-1 strzelił Wojciech Kiełtyka. Podopiecznym Piotra Ciska to się nie spodobało, bowiem w Jaśle liczyli na zdobycz punktową. Miejscowi próbowali zaś bronić prowadzenia i całkiem nieźle im to wychodziło, bowiem Polonia nie mogła na nich znaleźć sposobu.

Czas mijał a zespół z Przemyśla stwarzał sobie kolejne okazje do zdobycia gola. Jedna z nich w 80. minucie znalazła drogę do siatki, a autorem bramki był Kamil Janas. W końcówce oba zespoły próbowały przechylić szalę na swoją korzyść, ale ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i mecz zakończył się remisem 2-2.

1-0 Paweł Remut (12)
1-1 Piotr Kuźniar (23)
2-1 Wojciech Kiełtyka (55)
2-2 Kamil Janas (80)