2021-05-30 14:10:00

Cztery bramki w dwanaście minut! Szalony mecz Wisłoka Wiśniowa z JKS-em Jarosław

W meczu Wisłoka Wiśniowa z JKS-em Jarosław cztery bramki padły w dwanaście minuty. Na prowadzeniu były obie ekipy, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisłokiem Wiśniowa a JKS-em Jarosław nie zwiastowała emocji jakie piłkarze obu ekip dostarczyli w drugiej części gry, bowiem po czterdziestu pięciu minutach było 0-0.

Niespełna kwadrans po rozpoczęciu gry po zmianie stron na prowadzenie wyszli gospodarze. Gola dla drużyny prowadzonej przez Andrzeja Szymańskiego zdobył Adrian Nowak. Jednak dwie minuty później był remis po trafieniu Macieja Saramaka.

W 64. minucie goście "poszli za ciosem" i zdobyli drugą bramkę za sprawą Maksymiliana Szakiela. Jednak po kolejnych pięciu minutach Maksymilian Maik doprowadził do wyrównania. To nie był koniec emocji w tym meczu. Chwilę później JKS mógł zdobyć trzecią bramkę, ale doskonale spisał się Dziok miedzy słupkami gospodarzy. W odpowiedzi Wisłok po raz drugi w tym meczu ostrzelił obramowanie bramki JKS-u.

Do końca spotkanie było toczone w dużym tempie i sporo się działo, ale wynik nie uległ już zmianie. Tym samym Wisłok pozostaje niepokonany w szóstym kolejnym meczu.

1-0 Adrian Nowak (57)
1-1 Maciej Saramak (59)
1-2 Maksymilan Szakiel (64)
2-2 Maksymilian Maik (69)