2021-05-30 13:30:00

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zagrał do końca i zdobył punkt ze Stalą II Mielec

Partyzant Targowiska grał do końca i zdobył punkt w meczu ze Stalą II Mielec. (fot. Konrad Kwolek)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zremisował ze Stalą II MIelec 1-1. Bramkę dla gospodarzy na wagę jednego punktu zdobył w 90. minucie Oleg Moskalets.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska podzielił się punktami ze Stalą II Mielec. Gospodarze zremisowali 1-1, choć na prowadzenie w 70. minucie wyszli piłkarze z Mielca za sprawą trafienia Kacpra Sadłochy.

Jednak podopieczni Mateusza Ostrowskiego nie dali za wygraną i w doliczonym czasie gry do siatki gości trafił Oleg Moskalets. Gospodarze wcześniej mieli inne okazje na zdobycie bramek, ale zabrakło im skuteczności.

0-1 Kacper Sadłocha (70)
1-1 Oleg Moskalets (90)