2021-05-29 19:14:00

Izolator Boguchwała pokonał na wyjeździe Karpaty Krosno! "Ciasteczko" Michała Daniela

Piłkarze Izolatora Boguchwała wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Bartosza Zołotara ograli na wyjeździe Karpaty Krosno, a ozdobą meczu był gol Michała Daniela.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem miały nienajlepsze nastroje, bowiem w ostatnich meczach musiały uznać wyższość rywali. Zarówno Karpaty Krosno jak i Izolator Boguchwała celowali w zwycięstwo. Mecz od początku był wyrównany, jednak kibice nie mogli narzekać na nudę, bowiem drużyny od początku starały się atakować.

Konkretniejsza była jednak "Izolacja", która w 20. minucie objęła prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Georgelas Lukanzu. Podopieczni Bartosza Zołotara nie zamierzali się zatrzymywać i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. Tego udało się znaleźć niespełna dziesięć minut później, a jego autorem był Michał Daniel, który strzałem w samo okienko pokonał Mateusza Krawczyka.

Podrażnione Karpaty chciały czym prędzej odrobić straty, ale defensywa Izolatora bardzo dobrze się spisywała. Szybko po zmianie stron, na tablicy wyników widniało 3-0, a tym razem futbolówkę w siatce umieścił Przemysław Nalepka i wydawało się, że jest już po meczu. Krośnianie byli bardzo źli na siebie, jednak do końca spotkania jeszcze trochę pozostało.

Zespół dowodzony przez Dariusza Lianę nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Karpaty zaczęły przeważać i w 80. minucie było już 3-1, a piłkę we własnej siatce umieścił Georgelas Lukanzu. Miejscowi dostali wiatru w żagle i po chwili złapali kontakt, a na listę strzelców wpisał się Karol Wajs.

Końcówka spotkania zapowiadała się niezwykle emocjonująco, bowiem Karpaty były w gazie. "Izolacja" skupiła się zaś na defensywie i skutecznie odpierała ataki miejscowych. Krośnianie dwoili się i troili, jednak ostatecznie nie udało im się wbić gola numer trzy i to Izolator po meczu cieszył się z kompletu oczek.

0-1 Georgelas Lukanzu (20)
0-2 Michał Daniel (29)
0-3 Przemysław Nalepka 48
1-3 Georgelas Lukanzu (80-samobojcza)
2-3 Karol Wajs (85)