https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-29 14:05:25

Brak Erlinga Haalanda na Euro 2021, czyli strata dla widowiska

Podobne tematy piłka nożna

To, co zawsze boli na turniejach międzynarodowych, to fakt, że często nie widujemy na nim wielkich gwiazd. Powód takiego stanu rzeczy jest prosty: zawodnicy, którzy zachwycają w klubach, bardzo często grają w reprezentacjach, które nie kwalifikują się na mistrzostwa.

To bardzo częste, choć przykre dla widowiska. Podobnie będzie i tym razem, gdy na Euro nie pojawi się jedna z najjaśniejszych gwiazd Bundesligi i główny rywal Roberta Lewandowskiego, Erling Haaland. Zakłady bukmacherskie na króla strzelców Euro 2021 nie obejmą młodego Norwega, którego kadra nie dostała się na turniej.

Lewandowski nie powalczy z Haalandem

Rywalizacja Haalanda z Lewandowskim w Bundeslidze postawiła na nogi wszystkich bukmacherów. Młody, głodny gry zawodnik rywalizuje z Polakiem jak równy z równym, co wzbudza wiele emocji.

Zarówno kibice, jak i zapewne sami piłkarze mieli nadzieję na rywalizację w barwach kadr narodowych. Norwegia nie zagra jednak na Euro 2021. Zwycięzcą wyścigu o koronę króla strzelców na pewno nie zostanie więc Haaland, ale Lewandowski wciąż ma szansę (kurs eWinner: 20.00)!

Wraz z Norwegami zabraknie nie tylko Erlinga Haalanda. Na Euro 2021 nie zagra również Martin Odegaard. Obaj zawodnicy mogliby wnieść do turnieju wiele świeżości, a ich brak z pewnością jest dużą stratą.

Nie tylko Norwegia

Drużyny z Bałkanów nie podbiją Euro 2021. Zwycięzcą tej sytuacji może nazywać się w zasadzie jedynie reprezentacja Chorwacji, która jako jedyna z tego rejonu zakwalifikowała się na turniej. Z reprezentacjami takimi jak Bośnia i Hercegowina oraz Serbia zabraknie między innymi Milinkovicia-Savicia, Dzeko, Oblaka czy Pjanicia.

Temperamentne, bałkańskie drużyny zawsze wnoszą dużo do rozgrywek. Tym bardziej szkoda, że nie pojawią się na turnieju i nie dodadzą mu charakteru.

Polska bez znanych i lubianych

Nasza kadra również nie może skompletować na mistrzostwa optymalnej kadry. Do dyspozycji trenera Sousy nie będzie bowiem Krystian Bielik, którego z gry na długie miesiące wykluczyła kontuzja. Z całą pewnością zabraknie go w turniejowej kadrze – a szkoda, bo młody kadrowicz mógłby nadać zespołowi świeżości.

W polskiej drużynie, z takiego samego powodu, zabraknie również Jacka Góralskiego. Wydaje się, że jego obecność na boisku mogłaby być pomocna dla zespołu, jednak wierzymy, że Polacy mimo wszystko sobie poradzą! Już dziś można obstawiać zakłady bukmacherskie związane z biało-czerwoną kadrą w eWinner!

Euro 2021: zakłady bukmacherskie podtrzymają emocje!

Zakłady bukmacherskie to dzisiaj nieodłączna część sportu. Pozwalają nie tylko wzmóc emocje, ale nierzadko również podreperować domowy budżet. Choć wciąż czekamy na start Euro 2021, zakłady bukmacherskie możemy obstawiać już dzisiaj. Dotyczą one zarówno konkretnych meczów, jak i klasyfikacji końcowej czy awansów z grup. Nie ulega więc wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Euro 2021 i zakłady bukmacherskie, jakie się z nim wiążą, to gwarancja emocji i dobrej zabawy. Sprawdź zakłady bukmacherskie na zwycięzce Euro 2021!

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij