2021-05-29 14:41:00

Sokół Nisko pokonał u siebie Ekoball Stal Sanok! Ważne punkty ekipy Pawła Wtorka

Dzięki trafieniom Patryka Maruta i Damiana Judy, Sokół Nisko odniósł uprganione zwycięstwo w starciu z rewelacyjnie spisującą się sanocką Stalą.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

W spotkaniu 10. kolejki grupy spadkowej 4 ligi podkarpackiej, Sokół Nisko podejmował Ekoball Stal Sanok. Dla zagrożonych degradacją gospodarzy, był to mecz o przysłowiowe "6 punktów", natomiast goście walczyli o szóste zwycięstwo z rzędu, co mogło dać im pozycję lidera tabeli.

Pierwsza odsłona tego pojedynku to wymiana ciosów z obu stron, początkowo o jedną bramkę lepsi byli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 4. minucie po strzale Patryka Maruta. Sanoczanie doprowadzili do wyrównania po pół godzinie gry, piłkę do siatki Sokoła wpakował Piotr Lorenc.

Miejscowi dopięli swego w drugiej połowie. Upragnione zwycięstwo podopiecznym Pawła Wtorka zapewnił Damian Juda, który w 58. minucie wykorzystał rzut karny. Trzy zdobyte punkty tymczasowo pozwoliły niżanom na opuszczenie strefy spadkowej w ligowej tabeli.

1-0 Patryk Marut (4)
1-1 Piotr Lorenc (30)
2-1 Damian Juda (58-rzut karny)