https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-10-11 12:32:12

Marcin Wołowiec: Musimy poszanować ten punkt, który tutaj wywalczyliśmy

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Stal Rzeszów wczoraj bezbramkowo zremisowała z Garbarnią Kraków. Spotkanie było bardzo zaciętę, a szkoleniowiec biało-niebieskich po meczu stwierdził, że punkt trzeba szanować. Zobaczcie co jeszcze powiedział.
 
-Musimy poszanować ten punkt, który tutaj wywalczyliśmy. Przyjechaliśmy z zamiarem zdobycia trzech punktów, ale brakło nam dzisiaj skuteczności przede wszystkim i takiego spokoju pod bramką przeciwnika - powiedział Marcin Wołowiec po meczu z Garbarnią Kraków.
 
-Mieliśmy swoje sytuacje, które dopiero stworzyliśmy w drugiej połowie, bo pierwsza trochę do zapomnienia, ta pierwsza połowa, bo nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu. Ale po korektach w przerwie, wyszliśmy na boisko i wyglądaliśmy nieco lepiej - dodał szkoleniowiec Stali Rzeszów.
 
-Natomiast brakło nam tych konkretów, o których wcześniej powiedziałem. Wywozimy stąd jeden punkt i poprostu go szanujemy - zakończył opiekun biało-niebieskich.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej z udziałem Marcina Wołowca oraz Łukasza Surmy, dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Krn100 %Stal1944 2020-10-11 14:00:37 4 6

Dobry remis!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij