https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-10-11 11:26:56

Szymon Grabowski: Jak się nie wygrywa 2-0, to do końca trzeba drżeć o wynik

Apklan Resovia wczoraj zremisowała ze Stomilem Olsztyn. Podopieczni Szymona Grabowskiego nie są jednak z niego do końca zadowoleni, bowiem w ostatniej akcji meczu stracili gola na 1-1. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił opiekun Pasiaków.
 
-Nie wiem czy bylibyśmy zadowoleni z remisu, nie kalkulowaliśmy. Przyjeżdżając tutaj do Olsztyna, wiedzieliśmy że my tych punktów potrzebujemy i w końcu chcieliśmy być pochwaleni nie tylko za dobrą grę dłuższymi momentami, ale też za wynik. To nam przyświecało - powiedział Szymon Grabowski po meczu ze Stomilem Olsztyn.
 
-Co ja mogę powiedzieć? Długa droga przed nami, pewnie będziemy mieli sporo czasu by przeanalizować to co się stało. Dla nas stała się rzecz nieprawdopodobna. Stracić bramkę w 95. minucie, gdzie nie za bardzo się do tego skłaniało, to jest duża sztuka i znowu żeśmy pomogli w tej bramce, bo mamy asyste przy bramce Kuświka, który miał tylko trochę miejsca. Wiadomo jaki to jest napastnik, skończył bramką, dał remis Stomilowi i to jest plus dla niego - dodał szkoleniowiec Apklan Resovii.
 
-My mamy pretensję do siebie, bo tych punktów nam trzeba, a tutaj byliśmy blisko zdobycia trzech po meczu bardzo konsekwentnym. Pierwsza połowa nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu. Mieliśmy momentami problemy, szczególnie na bokach, ale korekta w przerwie pokazała to, że żeśmy dobrze się organizowali i tą piłkę odbieraliśmy delikatnie wyżej - kontynuował opiekun "Pasiaków".
 
-Pretensje nie tylko o tą ostatnią sytaucję, ale pretensje też o to że nie postawiliśmy, może nie kropki, ale nie ułożyliśmy sobie tego spotkania lepiej, bo na 2-0 myślę mieliśmy wyśmienitą sytuację. Takie sytuacje trzeba strzelać, wygrywać 2-0. Jak się nie wygrywa 2-0, to do końca trzeba drżeć o wynik i w naszym przypadku to się potwierdziło. Bardzo duży żal, bardzo duża złość. Tak jak do tej pory, tej drużyny nie złamały rzeczy z którymi mieliśmy pod górkę, tak też nie złamie stracona bramka - zakończył popularny "Graba".
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej, dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Prawda 2020-10-11 14:04:25 13 12

Statystyki super już dawno pobił Niedźwiedzia xd

FanRes 2020-10-11 13:09:51 6 6

Bardzo slaby mecz obu druzyn.Mam pytanie do trenera - dlaczego Ci pilkarze? Zero kreatywnosci,walki i talentu.Dlaczego pozbyl sie Pan tak latwo tych,ktorzy dzis gryzli by trawe dla Reski i robili by roznice.Za te zmiany Pan odpowiada i czas aby te pytania zaczely padac.

Prawda 2020-10-11 14:04:25 13 12

Statystyki super już dawno pobił Niedźwiedzia xd

Irek1905 2020-10-11 19:07:35 8 4

Resovia Rzeszów!!!

krup 2020-10-11 20:28:05 6 3

Jedyny trener na swiecie,ktorego wzmacniaja tracone bramki i przegrane mecze.Na koniec sezonu bedzie tak mocny,ze deby bedzie rwal.

Leon 2020-10-12 20:04:07 5 3

Powiem krótko , jak nie kibicujecie Sovii to von stąd

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij