https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-10 21:32:49

Izolator Boguchwała ograł Legion Pilzno i został wiceliderem

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Izolator Boguchwała po bardzo dobrym meczu pokonał KS Legion Pilzno. Bramki w tym meczu mimo ogromu okazji zobaczyliśmy tylko dwie i padły one na samym początku spotkania. Legion Pilzno mocno się starał, ale nie wystarczyło to na dobrze dysponowaną drużynę biało-zielonych

Początek spotkania świetnie ułożył się dla zawodników Izolatora Boguchwała. Ruszyli oni do ataków i rezultat przyniosły one już w 8. minucie, kiedy to z rzutu rożnego piłkę w pole karne zagrał Michał Cach, strącił ją Marcin Dudek, a do bramki skierował Michał Daniel. Izolacja na tym nie poprzestawała i wysoki pressing zaowocował już trzy minuty później.
 
Piłkę ponownie głową strącił Dudek, a strzelał Krystian Wilk, futbolówka jednak ostatecznie do bramki wpadła po niefortunnej interwencji Dariusza Bieszczada. Po tej bramce Legion Pilzno nieco mocniej przycisnął, ale bezradni w tym meczu byli podwajani, a nawet potrajani Tomasz Barycza i Damian Wolański.
 
Oprócz stałych fragmentów gry drużyna z Pilzna nie stworzyła żadnej klarownej sytuacji. Na początku drugiej części spotkania Izolator znów mocno ruszył na przeciwnika i stworzył sobie kilka dogodnych do podwyższenia prowadzenia sytuacji. Najpierw w sytuacji sam na sam wprost w bramkarza strzelił Dudek, później po koronkowej akcji Daniel kończył strzałem, ale został zablokowany.
 
Po chwili Michał Worosz pociągnął prawą stroną i dograł w pole karne do Dudka, który jednak nie trafił w bramkę. Niedługo po tym, Legion skontrował i wywalczył karnego. Czy jednak słusznie? Piłka bowiem odbiła się najpierw od uda Michała Cacha, a później trafiła go w ręke. Mimo tego, arbiter główny tego meczu nie miał większych wątpliwości i wskazał na jedenasty metr.
 
Do piłki podszedł liderujący klasyfikacji strzeleckiej 4 ligi podkarpackiej Damian Wolański, jednak bardzo dobrze wyczuł go młody bramkarz Izolatora Dawid Ziobro i zdołał odbić uderzenie. Legion podrażniony szedł za ciosem, ale nic z tego nie wynikało. Izolacja wyczekała i po raz kolejny zaczęła atakować.
 
Okazje do zdobycia bramki mięli Dudek, który po ładnym przyjęciu uderzył wolejem w poprzeczkę, oraz Krystian Wilk i Michał Worosz, którzy swoimi uderzeniami przenosili piłkę ponad bramką gospodarzy. Do końca meczu Legion ambitnie próbował strzelić choć jedną bramkę, ale ostatecznie to Izolator wywiózł z bardzo trudnego terenu komplet punktów.
 
 
0-1 Michał Daniel (8)
0-2 Dariusz Bieszczad (11-samobójcza)
 
Legion Pilzno: Kochan - Tragarz, Bieszczad (46 Pierzchała), Buras, Pęcak, Wolański, Manzo, Dereń (70 Kozioł), Barycza, Sikora (77. Barszcz), Sztuka (62 Kwiatek)
 
Izolator Boguchwała: Izolator: Ziobro - Cach (73 Łeń), Bogacz, Gajdek, Wilk, Ciemierkiewicz (83 Edosomwan), Dobrzański, Worosz, Daniel (81 Buda), Dudek, Kowal (71 Penar)
 
Sędziował: Kasza 
 

Wyniki meczów 16. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-11 10:33:45 15 9

Trener Zołotar robi robotę!

kks 2020-10-11 03:45:26 8 6

Po co w tym Pilźnie ta 4 liga jest. Kasę na walkę z Covid wykorzystać a nie na to badziewie

nożyce 2020-10-11 09:15:09 14 0

Pokazać tego gola kolejki w wykonaniu piłkarza Legionu. Czas do Wisloki wracać.

zks 2020-10-11 10:06:25 11 9

Izolator z meczu na mecz przybliża się do 3 ligi,

~anonim 2020-10-11 10:33:45 15 9

Trener Zołotar robi robotę!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij