https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-11 10:23:44

Miasto Szkła Krosno przegrało z Księżakiem Łowicz

fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
Krośnianie przegrali drugi mecz w trwających rozgrywkach o mistrzostwo Suzuki 1 ligi. Tym razem halę przy Bursaki 29 w lepszych humorach opuszczała ekipa z województwa łódzkiego.
 
Miasto Szkła Krosno w starciu z Księżakiem Łowicz chcieli pójść za ciosem. Podopieczni Marcina Radomskiego po wygranej w Pruszkowie, nienajlepiej rozpoczęli mecz numer 3. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn. Z czasem jednak miejscowi zaczęli gonić wynik,ale ostatecznie pierwszą kwartę przegrali w stosunku 19-22.
 
Po krótkiej przerwie, goście wrzucili piąty bieg i jeszcze bardziej odskoczyli ekipie z Krosna. W drugiej kwarcie aż sześć celnych "trójek" rzucił Wojciech Jakubiak. Miasto Szkła próbowało nawiązać walkę, jednak Księżak grał jak w transie. Po drugiej kwarcie na tablicy wyników widniało 35-56.
 
Ekipa Marcina Radomskiego po zmianie stron, próbowała odrobić straty i powalczyć o korzystny rezultat. Miejscowi dzielnie walczyli, ale też razili nieskutecznościa. Krośnianie nie dawali jednak za wygraną i w ostatniej kwarcie postawili wszystko na jedną kartę. Zespół z Łowicza kontrolował jednak przebieg boiskowych wydarzeń i dowiózł ostatecznie wygraną do końca.
 
Miasto Szkła Krosno - Księżak Łowicz 72-79 (19-22, 16-34, 19-7, 18-16)
 
Miasto Szkła Krosno: Szczypiński 14, Oczkowicz 10, Ciesielski 5, Jankowski 0, Czujkowski 13, Krzywdziński 6, Łączyński, Ciechociński 8, Walciszewski, Żmudzki 7, Szwedo 3, Wieloch 6
 
Księżak Łowicz: Kramarz, Jakubiak 26, Stopierzyński 11, Włuczyński, Fatz 9, Świderski 0, Bodych 11, Kucharek 11, Kobus 11
 
Sędziował: Michał Pogon
 
Komisarz: Krzysztof Kołoszewski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij