https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-12 07:42:00

Piłkarki Izolatora Boguchwała górą w starciu z DAP Dębica

W niedzielne popołudnie w ramach 8. kolejki 3. ligi grupy 4 kobiet DAP Dębica gościł w małych derbach Podkarpacia drużynę Izolatora Boguchwała, ze względu na sytuację epidemiologiczną w powiacie dębickim spotkanie to miało odbyć się bez udziału publiczności.
 
W spotkanie od samego początku lepiej weszły zawodniczki Izolatora Boguchwała, które do meczu z DAP-em Dębica przystępowały po efektowym zwycięstwie 7-0 z drużyną Hetmanek Włoszczowa, gospodynie, zaś w ubiegłym tygodniu musiały uznać wyższośc zespołu lidera Podgórza Kraków.  
 
W 23. minucie spotkania błąd przy wyprowadzaniu piłki popełniła jedna z zawodniczek gospodyń co otworzyło drogę do bramki Agnieszce Ciekielskej, która w sytuacji sam na sam nie dała szans bramkarce i płaskim strzałem otworzyła wynik meczu. 
 
Tuż przed przerwą Izolatki bliskie były podwyższenia, bowiem szczęścia z rzutu wolnego poszukała Anna Brzuszek, jej mocne uderzenie wylądowało jednak tylko na poprzecce bramki drużyny DAP-u. Na przerwę to zawodniczki zespołu gości mogły schodzić do szatni w lepszych nastrojach. 
 
Druga połowa to nieco lepsza gra zawodniczek z Dębicy, jednkaże tego dnia bardzo dobrze dysponowana między słupkami drużyny Doroty Ślusarczyk była Ewa Koman, która za każdym wychodziła z opresji obronną ręką.
 
Dwadzieścia minut przed końcem ponownie swoich sił z rzutu wolnego spróbowała Brzuszek, która wykorzystała moment konsternacji w drużynie gospodyń jednak jej strzał ponownie tylko ostęplował bramkę dębiczanek.
 
Tuż przed końcem spotkania Koman rozpoczęła akcję zawodniczek z Boguchwały, piłka przeszła bezpańsko przez środkową strefę boiska dalej spadła pod nogi Agnieszki Ciekielskiej, która pognała z futbolówką w kierunku dębickiej bramki i pewnym strzałem po długim rogu ustaliła wynik spotkania na 2-0.
 
Po porażce z zespołem Izolatora zawodniczki DAP-u Dębica w ligowej tabeli plasują się z dwunastoma punktami na szóstej pozycji w tabeli, podopieczne Doroty Ślusarczyk po dopisaniu do swojego konta trzech "oczek" z trzynastoma punktami zajmują najniższy stopień ligowego podium. 
 
DAP Dębica - Izolator Boguchwała 0-2 (0-1) 
 
0-1 Ciekielska (23)
0-2 Ciekielska (88)
 
Izolator Boguchwała: Koman- Kabata, Brzuszek, Kazimierczak, Witalec, Ciekielska, Karwat, Cichoń (75. Siudzik), Zygmunt, Zabawa, Czarnik (80. Siudzik)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij