http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-12 08:10:26

Remis Ekoballu Stali Sanok z Głogovią Głogów Małopolski

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Sanoczanie po porażce z Karpatami liczyli w meczu z Głogovią na przełamanie. Ekipa z Głogowa Małopolskiego do dzisiejszego meczu przystępowała w dobrych humorach i chciała pójść za ciosem. Zapowiadało się ciekawe starcie.
 
Od pierwszych minut, mecz był wyrównany, a obie ekipy miały swoje okazje. Najpierw groźnie zaatakowała Ekoball Stal Sanok, jednak czujny w bramce był Piotr Lipka. Głogovia Głogów Małopolski nie zamierzała być dłużna i po chwili znalazła zajęcie Piotrowi Krzanowskiemu, który jednak dobrze wybronił strzały przyjezdnych.
 
Kibice zgromadzeni na Wierchach oglądali ciekawą potyczkę, a na pierwszego gola musieli czekać do 34. minuty. Szymon Słysz ruszył z piłką w pole karne, a tą ręką dotknął Marcin Brogowski i Mateusz Mastaj wskazał na wapno. Futbolówkę na jedenastym metrze ustawił Sebastian Sobolak, który pewnym uderzeniem, egzekwował stały fragment gry.
 
Głogovia widząc to, próbowała jeszcze odrobić straty przed przerwą, ale sanoczanie mądrze się bronili. Podopieczni Adama Wałczyka ataki kontynuowali też w drugiej odłonie, bowiem nie zamierzali wracać go Głogowa Małopolskiego z pustymi rękami. Spotkanie nadal było wyrównane, a oba zespoły po zmianie stron miały swoje okazje, lecz żadna z nich nie znalazła drogi do siatki.
 
Przyjezdni nie dawali za wygraną, ale ich ataki zaczęły przypominać głową w mur. Starania drużyny z Głogowa Małopolskiego w końcu jednak przyniosły oczekiwany efekt w 87. minucie. Głogovia przeprowadziła akcję, a tą wykończył Piotr Codello, który tym samym dał swojej drużynie punkt. 
 
 
1-0 Sebastian Sobolak (34-rzut karny)
1-1 Piotr Codello (87)
 
Ekoball Stal Sanok: Krzanowski – S. Słysz, Władyka, Lorenc, Baran – Jakubowski, Kamil Adamiak (78. Kalemba), Jaklik (56. K. Słysz), Tabisz, Ząbkiewicz – Sobolak (86. Karol Adamiak)
 
Głogovia Głogów Małopolski: Lipka – Kłak (73. Codello), Hus, Frankiewicz, Brogowski – Pyrdek, Pałys-Rydzik (65. Sarzyński), Chamera, Kądziołka (20. Bożek) – Tarała (68. Tarnowski)
 
Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica)
 

Wyniki meczów 16. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij