https://www.dikyspray.pl/


2020-10-12 08:34:11

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska górą w starciu ze Startem Pruchnik

Nastała wielka radość w szeregach Partyzanta. Podopieczni Łukasza Śliwińskiego przełamali serię ośmiu porażek i w końcu wygrali. W pokonanym polu znalazł się Start.
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska był mocno poirytowany przed meczem ze Startem Pruchnik. Ekipa Łukasza Śliwińskiego przegrała osiem spotkań z rzędu, wobec czego potyczka z drużyną z Pruchnika była niezwykle istotna. Goście także chcieli się przełamać.
 
Od pierwszych minut przeważali jednak miejscowi, którzy w 7. minucie wywalczyli rzut karny. Oleg Moskalets ruszył prawą stroną i następnie zbiegł w szesnastkę, gdzie był faulowany. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Sebastian Suszko, którego intencje wyczuł jednak Adrian Czerwiński.
 
Sytuacja ta nie podcięła skrzydeł miejscowym, którzy cały czas atakowali. Starania Partyzanta nie poszły na marne i ten w 41. minucie wyszedł na prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Valerij Nikitchuk, który głową skierował piłkę do siatki. 
 
Podopieczni Łukasza Śliwińskiego nie zamierzali się zatrzymywać i tuż po przerwie poszli za ciosem. Ponownie na listę strzelców wpisał się Nikitchuk, dla którego było to już drugie trafienie tego dnia. Start także miał swoje okazje, ale dobra postawa Huberta Niemca sprawiła, że żadna nie znalazła drogi do siatki i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Partyzanta.
 
 
1-0 Valerij Nikitchuk (41)
2-0 Valerij Nikitchuk (47)
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Niemiec – Szczurek, Chmielowski (56. Pelczar), Suszko, Penar – Moskalets (90. Musiał), Kavatsiuk, Stodolak, Śliwiński (75. Coleman), Szubrycht (72. Szczur) – Nikitchuk (90. Haznar)
 
Start Pruchnik: Czerwiński – Znamieńczyków, K. Mikłasz, Stanik (83. Czura), Gemra – Kubas (75. Tuleja), Parawa, Benc, Pilch (64. Drzymała), Bochnak – Czarniecki (51. Kochanowicz)
 
Żółte kartki: Szczurek, Stodolak, Nikitchuk - Parawa, Pilch, Czarniecki
 
Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec)
 

Wyniki meczów 16. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-10-12 14:20:04 5 2

Brawo Partyzant, oby tak dalej

Kibic 2020-10-12 14:20:04 5 2

Brawo Partyzant, oby tak dalej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij