https://www.dikyspray.pl/


2020-10-11 12:03:42

Szymon Szydełko: Bardzo mnie cieszy, że dzisiaj na dużym spokoju wykańczaliśmy sytuacje

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Stal Stalowa Wola wczoraj z KS-em Wiązownica zagrała na szóstkę. Szkoleniowiec zielono-czarnych nie krył zadowolenia z gry swojego zespołu zarówno w ofensywie jak i defensywie. Zobaczcie co powiedział.
 
-Jestem zadowolony, wykonaliśmy swoją robotę, zrobiliśmy to co do nas należy. Napewno radość jest, bo zwycięstwo jest przekonujące, ale nie zamierzam tu grać jakiegoś szefa. Był to nasz obowiązek, także nie będę się tu wielce wypowiadał jak niektórzy trenerzy, co w żadnym klubie im nie poszło, wygrali pięć meczów pod rząd i opowiada jakieś herezje - powiedział Szymon Szydełko po meczu z KS-em Wiązownica.
 
-Ja powiem tylko od siebie, wykonaliśmy swoje zadanie, zespół wyglądał dzisiaj naprawdę dobrze. Bardzo dobrze funkcjonowała skuteczność, pracujemy już nad nią od czterech tygodni i bardzo mnie cieszy, że dzisiaj na dużym spokoju wykańczaliśmy sytuacje. Nie ukrywam że gra na zero z tyłu jest rzeczą którą chciałem pochwalić - dodał opiekun Stali Stalowa Wola.
 
-Przy 6-0 nie każdy może doceniać, ale dla mnie jest to bardzo ważne, także brawo dla obrońców. Dwóch nowych chłopaków weszło na boisko, pokazało się z fajnej strony i tutaj można powiedzieć, że wszystkie rzeczy, które żeśmy zakładali, udało się zrealizować. Dzisiaj wesoły dzień dla nas, patrzymy dalej w przyszłość, żeby tutaj w tabeli na koniec rundy wyglądać jak najlepiej - kontynuował popularny "Szuwar".
 
Pełna wypowiedź Szymona Szydęłko dla klubowej telewizji Stali Stalowa Wola po meczu z KS-em Wiązownica, dostępna jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij