https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-12 11:37:20

4 liga podkarpacka: Watkem Korona Rzeszów - Igloopol Dębica [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Korona Rzeszów
fot. Korona Rzeszów
Transmisja na żywo z meczu 12. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Watkem Koroną Rzeszów a Igloopolem Dębica jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godz. 16:30 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Watkem Koroną Rzeszów a Igloopolem Dębica, w ramach 12. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale youtube Morsów za darmo.
 
Rzeszowianie w środę zremisowali w derbach powiatu z Izolatorem Boguchwała. Teraz ekipa z Załęża będzie chciała pójść za ciosem i sięgnąć po komplet oczek. Na jej drodze stanie ekipa dowodzona przez Grzegorza Lorka, której także marzy się zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie.
 
Obie ekipy w tabeli dzieli zaledwie jedno oczko, jednak nie można zapomnieć, że dębiczanie mają rozegrane o jedno spotkanie mniej. Emocji z pewnością brakować nie będzie, bowiem rzeszowianie dobrze sobie radzą u siebie, natomiast ostatnie dwie delegacje Morsów to sześć oczek na koncie. Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 16:15. Aby ją obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie i automatycznie przeniesie Was do meczu.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kriz 2020-09-12 20:28:01 2 1

Ale sedzia przekrecil igloopol az milo patrzec 2 wapna ewident i wykartkowani

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij