Statystyki meczu: Wisan Skopanie - Sokół Sokolniki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

32. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-18, godz. 16:00

Wisan Skopanie

2

Sokół Sokolniki

4

       

0 - 1

Marcin Szeser

20'
35'

Kacper Lis

       

       

0 - 2

Marcin Szeser

52'
57'

Kacper Lis

1 - 2

       

63'

Marcin Serafin

       

       

Maciej Jarosz

69'

       

1 - 3

Marcin Szeser

75'

       

1 - 4

Marcin Szeser

81'
86'

Kacper Panek

2 - 4

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-04-28 Sokół Sokolniki 0 - 1 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-09-02 Wisan Skopanie 0 - 3 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-18 Wisan Skopanie 2 - 4 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-11 Sokół Sokolniki 5 - 1 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-17 Wisan Skopanie 0 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-28 Sokół Sokolniki 3 - 0* Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-05-29 Sokół Sokolniki 1 - 4 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-09-26 Wisan Skopanie 4 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-04-21 Sokół Sokolniki 2 - 2 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2009-08-09 Wisan Skopanie 2 - 2 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Transdźwig Stale 1 - 2 OKS Mokrzyszów
Pogoń Leżajsk 5 - 0 Jeziorak Chwałowice
Górnovia Górno 1 - 4 Sokół Kamień
LZS Jadachy 3 - 6 Olimpia Pysznica
LZS Ździary 4 - 0 Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice 5 - 4 PG CNC Skowierzyn
Wisan Skopanie 2 - 4 Sokół Sokolniki
Unia Nowa Sarzyna 3 - 0 Stal II Stalowa Wola
KP Zarzecze 1 - 2 Strzelec Dąbrowica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka