Statystyki meczu: Stal II Stalowa Wola - Sokół Sokolniki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

27. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-05-21, godz. 17:00

Stal II Stalowa Wola

2

Sokół Sokolniki

0

       

Paweł Kozieł

3'
4'

Kamil Bętkowski

1 - 0

       

79'

Radosław Rogowski

2 - 0

       

89'

Kacper Śpiewak

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-05-15 Sokół Sokolniki 2 - 4 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-09-09 Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-06-03 Stal II Stalowa Wola 0 - 3* Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-10-22 Sokół Sokolniki 0 - 7 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-05-21 Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-10-09 Sokół Sokolniki 3 - 1 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-09 Sokół Sokolniki 1 - 3 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-21 Stal II Stalowa Wola 4 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-03-30 Stal II Stalowa Wola 0 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-08-11 Sokół Sokolniki 2 - 1 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Słowianin Grębów 1 - 1 Bukowa Jastkowice
PG CNC Skowierzyn 0 - 4 Unia Nowa Sarzyna
Jeziorak Chwałowice 0 - 2 Sokół Kamień
OKS Mokrzyszów 2 - 1 Górnovia Górno
Olimpia Pysznica 1 - 1 Wisan Skopanie
Strzelec Dąbrowica 4 - 9 LZS Ździary
KP Zarzecze 3 - 5 Pogoń Leżajsk
LZS Jadachy 0 - 0 Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Sokół Sokolniki

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka