Statystyki meczu: Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sokolniki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

34. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-28, godz. 17:30

Unia Nowa Sarzyna

4

Sokół Sokolniki

3

       

0 - 1

Krzysztof Koselak

3'
13'

Wojciech Filip

       

19'

Kamil Bielak

1 - 1

       

       

1 - 2

Łukasz Adamczyk

39'
45'

Krystian Błajda

2 - 2

       

       

2 - 3

Mateusz Farian

53'

       

Marcin Szewc

54'
55'

Eryk Sarzyński

3 - 3

       

71'

Alan Grześkiewicz

       

80'

Grzgorz Sobota

       

84'

Patryk Kwaśniak

4 - 3

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Unia Nowa Sarzyna 3 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-09-06 Sokół Sokolniki 1 - 2 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-11-09 Unia Nowa Sarzyna 1 - 4 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-06-01 Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-10-07 Sokół Sokolniki 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-28 Unia Nowa Sarzyna 4 - 3 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-20 Sokół Sokolniki 2 - 0 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-06-03 Unia Nowa Sarzyna 1 - 2 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-10-19 Sokół Sokolniki 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Pogoń Leżajsk 5 - 0 Słowianin Grębów
PG CNC Skowierzyn 2 - 1 Olimpia Pysznica
KP Zarzecze 5 - 2 OKS Mokrzyszów
LZS Jadachy 0 - 2 Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale 3 - 1 Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna 4 - 3 Sokół Sokolniki
LZS Ździary 2 - 2 Sokół Kamień
Wisan Skopanie 6 - 2 Górnovia Górno
Bukowa Jastkowice 2 - 0 Strzelec Dąbrowica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka