Statystyki meczu: Sokół Sokolniki - Pogoń Leżajsk

Zobacz też: Terminarze Statystyki

18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-03-26, godz. 14:00

Sokół Sokolniki

0

Pogoń Leżajsk

3

       

0 - 1

Patryk Brudniak

29'
43'

Krzysztof Koselak

       

       

Daniel Kusy

45'

       

0 - 2

Arkadiusz Drożdżal

52'
70'

Marcin Chmiel

       

       

Patryk Brudniak

80'
84'

Maciej Jarosz

       

       

Arkadiusz Dąbek

89'

       

0 - 3

Arkadiusz Dąbek

90'

       

Arkadiusz Drożdżal

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-06 Pogoń Leżajsk 1 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-11-08 Sokół Sokolniki 1 - 1 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-10-27 Pogoń Leżajsk 0 - 3 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-06-20 Sokół Sokolniki 2 - 0 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-10-28 Pogoń Leżajsk 2 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-05-03 Sokół Sokolniki 3 - 2 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-09-10 Pogoń Leżajsk 0 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-03-26 Sokół Sokolniki 0 - 3 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-07 Pogoń Leżajsk 1 - 2 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Górnovia Górno 0 - 1 LZS Ździary
Bukowa Jastkowice 2 - 2 Wisan Skopanie
Sokół Kamień 1 - 2 Unia Nowa Sarzyna
Sokół Sokolniki 0 - 3 Pogoń Leżajsk
Jeziorak Chwałowice 2 - 6 KP Zarzecze
OKS Mokrzyszów 2 - 2 PG CNC Skowierzyn
Olimpia Pysznica 2 - 2 Strzelec Dąbrowica
Stal II Stalowa Wola 7 - 3 LZS Jadachy
Słowianin Grębów 1 - 0 Transdźwig Stale

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka