Statystyki meczu: Pogoń Leżajsk - Sokół Kamień

Zobacz też: Terminarze Statystyki

19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-01, godz. 15:00

Pogoń Leżajsk

1

Sokół Kamień

1

       

Kamil Kobylarz

44'

       

Paweł Słonina

44'
60'

Piotr Bubiłek

       

       

0 - 1

Nazar Metenka

71'
77'

Arkadiusz Drożdżal

1 - 1

       

79'

Dominik Drożdżal

       

       

Piotr Micek

86'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-16 Sokół Kamień 6 - 1 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-08-22 Pogoń Leżajsk 2 - 2 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-11-03 Sokół Kamień 4 - 1 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-03-30 Pogoń Leżajsk 5 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-08-12 Sokół Kamień 3 - 0 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-05-13 Sokół Kamień 4 - 1 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-09-23 Pogoń Leżajsk 1 - 2 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-01 Pogoń Leżajsk 1 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-14 Sokół Kamień 4 - 0 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-06-05 Sokół Kamień 2 - 3 Pogoń Leżajsk Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-10-31 Pogoń Leżajsk 2 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Unia Nowa Sarzyna 4 - 0 Górnovia Górno
Pogoń Leżajsk 1 - 1 Sokół Kamień
LZS Ździary 1 - 0 Wisan Skopanie
Olimpia Pysznica 3 - 2 Bukowa Jastkowice
Strzelec Dąbrowica 1 - 3 OKS Mokrzyszów
PG CNC Skowierzyn 3 - 0 Jeziorak Chwałowice
KP Zarzecze 1 - 1 Stal II Stalowa Wola
LZS Jadachy 1 - 2 Słowianin Grębów
Transdźwig Stale 0 - 3 Sokół Sokolniki

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka