Statystyki meczu: Sokół Kamień - KP Zarzecze

Zobacz też: Terminarze Statystyki

22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-23, godz. 15:00

Sokół Kamień

1

KP Zarzecze

1

       

0 - 1

Jacek Szuba

9'
15'

Mateusz Socha

       

30'

Mariusz Socha

1 - 1

       

       

Rafał Dudek

62'

       

Sławomir Wołoszyn

69'
79'

Mateusz Podstawek

       

       

Krystian Madej

79'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-04-28 KP Zarzecze 0 - 6 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-09-06 Sokół Kamień 6 - 0 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-23 Sokół Kamień 1 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-04 KP Zarzecze 4 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-04-24 KP Zarzecze 1 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-09-06 Sokół Kamień 4 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-06-09 Sokół Kamień 6 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-11-04 KP Zarzecze 2 - 2 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-04-07 KP Zarzecze 1 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-08-28 Sokół Kamień 1 - 3 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-04-23 Sokół Kamień 0 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-08-29 KP Zarzecze 1 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-05-30 Sokół Kamień 0 - 0 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2009-10-11 KP Zarzecze 2 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

LZS Ździary 1 - 3 Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Wisan Skopanie 0 - 0 Transdźwig Stale
Górnovia Górno 1 - 4 LZS Jadachy
Sokół Kamień 1 - 1 KP Zarzecze
Sokół Sokolniki 9 - 1 PG CNC Skowierzyn
Słowianin Grębów 3 - 1 Strzelec Dąbrowica
Jeziorak Chwałowice 1 - 1 OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola 2 - 7 Olimpia Pysznica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka