Statystyki meczu: Sokół Kamień - Transdźwig Stale

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-09, godz. 15:00

Sokół Kamień

1

Transdźwig Stale

1
16'

Maciej Rurak

       

       

Maksymilian Mieszkowicz

65'
65'

Kamil Kobylarz

       

67'

Mateusz Podstawek

       

80'

Maciej Rurak

1 - 0

       

       

Daniel Janeczko

85'

       

1 - 1

Łukasz Nieckula

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-09-11 Transdźwig Stale 0 - 5 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-06-24 Transdźwig Stale 2 - 3 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-08-30 Sokół Kamień 2 - 1 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-09-07 Sokół Kamień 3 - 0 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-09 Sokół Kamień 1 - 1 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-21 Transdźwig Stale 0 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-05-08 Sokół Kamień 5 - 1 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-09-26 Transdźwig Stale 2 - 2 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Bukowa Jastkowice 0 - 0 LZS Ździary
Górnovia Górno 1 - 1 Pogoń Leżajsk
Sokół Kamień 1 - 1 Transdźwig Stale
Sokół Sokolniki 4 - 0 LZS Jadachy
Słowianin Grębów 2 - 1 KP Zarzecze
Jeziorak Chwałowice 3 - 0 Strzelec Dąbrowica
OKS Mokrzyszów 1 - 3 Olimpia Pysznica
Wisan Skopanie 2 - 2 Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola 3 - 3 PG CNC Skowierzyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka