Statystyki meczu: Strzelec Dąbrowica - Transdźwig Stale

Zobacz też: Terminarze Statystyki

13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-10-30, godz. 14:00

Strzelec Dąbrowica

1

Transdźwig Stale

2

       

0 - 1

Daniel Janeczko

20'

       

0 - 2

Marcin Leptacz

25'
44'

Mariusz Rożnowski

       

       

Dominik Polit

58'
60'

Mariusz Rożnowski

1 - 2

       

       

Mikołaj Ziemba

63'

       

Marcin Wiącek

69'

       

Daniel Janeczko

85+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-06-20 Strzelec Dąbrowica 1 - 6 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-11-04 Transdźwig Stale 3 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-10 Transdźwig Stale 3 - 2 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-10-30 Strzelec Dąbrowica 1 - 2 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-17 Transdźwig Stale 7 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-14 Strzelec Dąbrowica 2 - 7 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-04-13 Transdźwig Stale 4 - 2 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-08-18 Strzelec Dąbrowica 2 - 1 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Jeziorak Chwałowice 2 - 0 LZS Ździary
KP Zarzecze 0 - 4 Bukowa Jastkowice
PG CNC Skowierzyn 2 - 3 LZS Jadachy
Strzelec Dąbrowica 1 - 2 Transdźwig Stale
Olimpia Pysznica 1 - 0 Pogoń Leżajsk
OKS Mokrzyszów 0 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Stal II Stalowa Wola 1 - 2 Wisan Skopanie
Słowianin Grębów 1 - 1 Górnovia Górno
Sokół Sokolniki 1 - 0 Sokół Kamień

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka