Statystyki meczu: Strzelec Dąbrowica - Olimpia Pysznica

Zobacz też: Terminarze Statystyki

1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-07, godz. 16:00

Strzelec Dąbrowica

3

Olimpia Pysznica

3
8'

Tomasz Polek

1 - 0

       

       

1 - 1

Wojciech Sobiło

19'

       

Sebastian Socha

30'

       

1 - 2

Wojciech Sobiło

33'
36'

Mariusz Rożnowski

       

44'

Tomasz Polek

2 - 2

       

       

Dawid Pawlik

58'
58'

Rafał Marek

       

       

2 - 3

Łukasz Bajgierowicz

66'
80'

Jan Polek

3 - 3

       

       

Kamil Bąk

80'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-06-24 Strzelec Dąbrowica 2 - 3 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-11-12 Olimpia Pysznica 6 - 3 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-03-26 Olimpia Pysznica 2 - 2 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-07 Strzelec Dąbrowica 3 - 3 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-06-09 Olimpia Pysznica 6 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-11-04 Strzelec Dąbrowica 4 - 5 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-06-07 Strzelec Dąbrowica 3 - 3 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-10-29 Olimpia Pysznica 2 - 1 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-06-26 Strzelec Dąbrowica 0 - 2 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-11-11 Olimpia Pysznica 1 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

LZS Ździary 1 - 2 Górnovia Górno
Unia Nowa Sarzyna 1 - 0 Sokół Kamień
Wisan Skopanie 0 - 4 Bukowa Jastkowice
Pogoń Leżajsk 1 - 2 Sokół Sokolniki
Transdźwig Stale 2 - 4 Słowianin Grębów
LZS Jadachy 1 - 2 Stal II Stalowa Wola
KP Zarzecze 4 - 1 Jeziorak Chwałowice
PG CNC Skowierzyn 0 - 1 OKS Mokrzyszów
Strzelec Dąbrowica 3 - 3 Olimpia Pysznica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka