Statystyki meczu: Olimpia Pysznica - Unia Skowierzyn

Zobacz też: Terminarze Statystyki

17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-20, godz. 13:00

Olimpia Pysznica

7

PG CNC Skowierzyn

2
18'

Adrian Kozłowski

1 - 0

       

26'

Albert Dziura

       

       

1 - 1

Przemysław Zając

34'
44'

Wojciech Sobiło

2 - 1

       

52'

Wojciech Sobiło

3 - 1

       

55'

Wojciech Sobiło

4 - 1

       

       

4 - 2

Łukasz Lasota

66'
71'

Michał Uberman

5 - 2

       

75'

Michał Uberman

6 - 2

       

83'

Wojciech Sobiło

7 - 2

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-04-22 Olimpia Pysznica 2 - 0 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-09-03 PG CNC Skowierzyn 2 - 0 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-28 PG CNC Skowierzyn 2 - 1 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-20 Olimpia Pysznica 7 - 2 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-04-03 Olimpia Pysznica 0 - 2 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-08-16 PG CNC Skowierzyn 2 - 7 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-17 PG CNC Skowierzyn 1 - 0 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-28 Olimpia Pysznica 3 - 3 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-06-19 Olimpia Pysznica 0 - 1 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-10-27 PG CNC Skowierzyn 0 - 3 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal II Stalowa Wola 5 - 0 Transdźwig Stale
Słowianin Grębów 0 - 1 Pogoń Leżajsk
Sokół Kamień 2 - 4 LZS Ździary
Strzelec Dąbrowica 0 - 0 Bukowa Jastkowice
Olimpia Pysznica 7 - 2 PG CNC Skowierzyn
OKS Mokrzyszów 2 - 2 KP Zarzecze
Jeziorak Chwałowice 1 - 1 LZS Jadachy
Sokół Sokolniki 2 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Górnovia Górno 3 - 1 Wisan Skopanie

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka