Statystyki meczu: Bukowa Jastkowice - Unia Skowierzyn

Zobacz też: Terminarze Statystyki

32. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-18, godz. 16:00

Bukowa Jastkowice

5

PG CNC Skowierzyn

4

       

0 - 1

Artur Zając

22'

       

0 - 2

Rafał Woś

50'
57'

Michał Partyka

       

60'

Piotr Wołoszyn

1 - 2

       

64'

Michał Partyka

2 - 2

       

       

2 - 3

Piotr Kawęcki

70'

       

2 - 4

Łukasz Lasota

73'
78'

Dariusz Bartnik

3 - 4

       

80'

Konrad Kuliś

4 - 4

       

88'

Łukasz Brzeziński

5 - 4

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-09-18 PG CNC Skowierzyn 3 - 1 Bukowa Jastkowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2022-04-24 PG CNC Skowierzyn 2 - 0 Bukowa Jastkowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-09-12 Bukowa Jastkowice 0 - 2 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-04-08 Bukowa Jastkowice 8 - 0 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-08-20 PG CNC Skowierzyn 0 - 1 Bukowa Jastkowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-18 Bukowa Jastkowice 5 - 4 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-11 PG CNC Skowierzyn 0 - 4 Bukowa Jastkowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-06-15 Bukowa Jastkowice 3 - 1 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-10-20 PG CNC Skowierzyn 0 - 3 Bukowa Jastkowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Transdźwig Stale 1 - 2 OKS Mokrzyszów
Pogoń Leżajsk 5 - 0 Jeziorak Chwałowice
Górnovia Górno 1 - 4 Sokół Kamień
LZS Jadachy 3 - 6 Olimpia Pysznica
LZS Ździary 4 - 0 Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice 5 - 4 PG CNC Skowierzyn
Wisan Skopanie 2 - 4 Sokół Sokolniki
Unia Nowa Sarzyna 3 - 0 Stal II Stalowa Wola
KP Zarzecze 1 - 2 Strzelec Dąbrowica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka