Statystyki meczu: Strzelec Dąbrowica - Unia Skowierzyn

Zobacz też: Terminarze Statystyki

33. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-25, godz. 16:00

Strzelec Dąbrowica

2

PG CNC Skowierzyn

0
21'

Szczepan Lulek

       

53'

Jan Polek

1 - 0

       

77'

Tomasz Polek

2 - 0

       

90'

Tomasz Polek

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-06-18 PG CNC Skowierzyn 1 - 4 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-11-06 Strzelec Dąbrowica 0 - 2 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-05-19 PG CNC Skowierzyn 5 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-08-16 Strzelec Dąbrowica 4 - 3 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-10-19 PG CNC Skowierzyn 1 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-04-07 Strzelec Dąbrowica 1 - 5 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-08-15 PG CNC Skowierzyn 2 - 4 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-05-20 PG CNC Skowierzyn 2 - 3 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-10-01 Strzelec Dąbrowica 3 - 0 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-25 Strzelec Dąbrowica 2 - 0 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-13 PG CNC Skowierzyn 0 - 0 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-05-02 Strzelec Dąbrowica 5 - 1 PG CNC Skowierzyn Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2009-08-30 PG CNC Skowierzyn 2 - 2 Strzelec Dąbrowica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Słowianin Grębów 1 - 4 Unia Nowa Sarzyna
OKS Mokrzyszów 3 - 0 LZS Jadachy
Górnovia Górno 2 - 0 Bukowa Jastkowice
Sokół Kamień 3 - 0 Wisan Skopanie
Sokół Sokolniki 3 - 1 LZS Ździary
Stal II Stalowa Wola 1 - 1 Pogoń Leżajsk
Jeziorak Chwałowice 1 - 1 Transdźwig Stale
Olimpia Pysznica 7 - 1 KP Zarzecze
Strzelec Dąbrowica 2 - 0 PG CNC Skowierzyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka