Statystyki meczu: Sokół Sokolniki - Olimpia Pysznica

Zobacz też: Terminarze Statystyki

24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-05-03, godz. 16:00

Sokół Sokolniki

1

Olimpia Pysznica

1

       

Kamil Dybka

13'
22'

Maciej Michalewski

1 - 0

       

       

1 - 1

Wojciech Sobiło

33'

       

Kamil Bąk

40'
62'

Jakub Łuczakowski

       

75'

Maciej Jarosz

       

87'

Rafał Szymański

       

       

Mariusz Szwedo

45+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-30 Olimpia Pysznica 3 - 2 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-10-25 Sokół Sokolniki 1 - 5 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-11-03 Sokół Sokolniki 2 - 1 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-04-18 Olimpia Pysznica 0 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-08-26 Sokół Sokolniki 2 - 2 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-04-18 Olimpia Pysznica 2 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-08-06 Sokół Sokolniki 5 - 3 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-05-03 Sokół Sokolniki 1 - 1 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-18 Olimpia Pysznica 2 - 6 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-06-14 Olimpia Pysznica 2 - 5 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-11-02 Sokół Sokolniki 4 - 4 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Bukowa Jastkowice 2 - 3 Pogoń Leżajsk
LZS Ździary 2 - 2 LZS Jadachy
Wisan Skopanie 2 - 1 KP Zarzecze
Górnovia Górno 3 - 3 PG CNC Skowierzyn
Sokół Kamień 3 - 2 Strzelec Dąbrowica
Sokół Sokolniki 1 - 1 Olimpia Pysznica
Słowianin Grębów 0 - 1 OKS Mokrzyszów
Stal II Stalowa Wola 1 - 0 Jeziorak Chwałowice
Unia Nowa Sarzyna 3 - 0 Transdźwig Stale

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka