Statystyki meczu: LZS Jadachy - Sokół Sokolniki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-21, godz. 16:00

LZS Jadachy

2

Sokół Sokolniki

0
1'

Piotr Bałata

       

59'

Marcin Wolan

1 - 0

       

69'

Marcin Wolan

2 - 0

       

72'

Jerzy Grdeń

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-04-09 Sokół Sokolniki 4 - 0 LZS Jadachy Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-21 LZS Jadachy 2 - 0 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-04-27 LZS Jadachy 0 - 7 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-09-01 Sokół Sokolniki 5 - 2 LZS Jadachy Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-05-12 LZS Jadachy 1 - 2 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-09-16 Sokół Sokolniki 2 - 1 LZS Jadachy Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-05-20 LZS Jadachy 1 - 1 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-10-02 Sokół Sokolniki 4 - 1 LZS Jadachy Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-06-05 LZS Jadachy 1 - 4 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-10-03 Sokół Sokolniki 0 - 3 LZS Jadachy Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-05-09 LZS Jadachy 4 - 2 Sokół Sokolniki Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2009-09-06 Sokół Sokolniki 1 - 3 LZS Jadachy Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

LZS Ździary 1 - 2 Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna 2 - 1 Wisan Skopanie
Pogoń Leżajsk 2 - 0 Górnovia Górno
Transdźwig Stale 0 - 1 Sokół Kamień
LZS Jadachy 2 - 0 Sokół Sokolniki
KP Zarzecze 2 - 1 Słowianin Grębów
PG CNC Skowierzyn 1 - 5 Stal II Stalowa Wola
Strzelec Dąbrowica 4 - 1 Jeziorak Chwałowice
Olimpia Pysznica 4 - 1 OKS Mokrzyszów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka