Statystyki meczu: Górnovia Górno - KP Zarzecze

Zobacz też: Terminarze Statystyki

6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-11, godz. 16:00

Górnovia Górno

3

KP Zarzecze

1

       

Jacek Szuba

16'
36'

Krzysztof Kowalczyk

       

44'

Grzegorz Rychel

1 - 0

       

       

1 - 1

Łukasz Kobylarz

46'

       

Sławomir Wołoszyn

50'

       

Rafał Dudek

57'
62'

Dawid Pieniek

2 - 1

       

       

Konrad Byra

70'

       

Adam Kozyra

73'
81'

Mariusz Kida

3 - 1

       

83'

Dawid Szewczyk

       

       

Radosław Kozyra

86'

       

Łukasz Kobylarz

89'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-06-10 Górnovia Górno 2 - 0 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-11-18 KP Zarzecze 0 - 3 Górnovia Górno Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-04-29 KP Zarzecze 0 - 1 Górnovia Górno Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-11 Górnovia Górno 3 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-24 KP Zarzecze 1 - 3 Górnovia Górno Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-21 Górnovia Górno 0 - 4 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-05-01 KP Zarzecze 4 - 1 Górnovia Górno Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-09-08 Górnovia Górno 1 - 0 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Wisan Skopanie 0 - 3 LZS Jadachy
LZS Ździary 3 - 0 Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice 2 - 0 Jeziorak Chwałowice
Stal II Stalowa Wola 3 - 1 OKS Mokrzyszów
Słowianin Grębów 2 - 2 Olimpia Pysznica
Sokół Sokolniki 2 - 1 Strzelec Dąbrowica
Sokół Kamień 2 - 1 PG CNC Skowierzyn
Górnovia Górno 3 - 1 KP Zarzecze

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka