Statystyki meczu: KP Zarzecze - Wisan Skopanie

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-17, godz. 16:00

KP Zarzecze

4

Wisan Skopanie

2
19'

Łukasz Kobylarz

       

25'

Rafał Dudek

       

34'

Jacek Szuba

       

48'

Jacek Szuba

1 - 0

       

51'

Łukasz Kobylarz

2 - 0

       

       

Bartłomiej Furdyna

53'
55'

Rafał Dudek

3 - 0

       

55'

Adam Kozyra

       

       

3 - 1

Marcin Szlęzak

62'
70'

Jacek Szuba

4 - 1

       

       

Bartłomiej Furdyna

84'

       

4 - 2

Sławomir Wołoszyn

89'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-03 Wisan Skopanie 2 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-09-17 KP Zarzecze 4 - 2 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-06-05 KP Zarzecze 0 - 0 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-10-31 Wisan Skopanie 2 - 2 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-04-24 Wisan Skopanie 1 - 1 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-08-11 KP Zarzecze 2 - 2 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-04-01 Wisan Skopanie 0 - 4 KP Zarzecze Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-08-20 KP Zarzecze 2 - 2 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

PG CNC Skowierzyn 1 - 0 Górnovia Górno
Pogoń Leżajsk 1 - 2 Bukowa Jastkowice
KP Zarzecze 4 - 2 Wisan Skopanie
LZS Jadachy 4 - 4 LZS Ździary
Transdźwig Stale 1 - 2 Unia Nowa Sarzyna
Strzelec Dąbrowica 4 - 0 Sokół Kamień
Olimpia Pysznica 2 - 6 Sokół Sokolniki
OKS Mokrzyszów 0 - 0 Słowianin Grębów
Jeziorak Chwałowice 3 - 1 Stal II Stalowa Wola

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka