Statystyki meczu: Jeziorak Chwałowice - Wisan Skopanie

Zobacz też: Terminarze Statystyki

29. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-04, godz. 16:00

Jeziorak Chwałowice

2

Wisan Skopanie

1

       

0 - 1

Mateusz Jarosz

28'
60'

Mateusz Rębacz

       

72'

Krzysztof Ożga

1 - 1

       

       

Kamil Michalski

76'
80'

Rafał Suszek

2 - 1

       

90'

Krzysztof Ożga

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-09-25 Wisan Skopanie 1 - 0 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2022-04-16 Jeziorak Chwałowice 0 - 0 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-09-05 Wisan Skopanie 4 - 6 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-09-22 Wisan Skopanie 3 - 2 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-04-22 Jeziorak Chwałowice 0 - 3 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-08-27 Wisan Skopanie 0 - 2 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-04 Jeziorak Chwałowice 2 - 1 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-10-23 Wisan Skopanie 1 - 1 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-05-29 Wisan Skopanie 1 - 3 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-10-25 Jeziorak Chwałowice 0 - 2 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-05-03 Jeziorak Chwałowice 3 - 2 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-09-08 Wisan Skopanie 1 - 1 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-04-03 Jeziorak Chwałowice 0 - 0 Wisan Skopanie Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2009-08-02 Wisan Skopanie 1 - 2 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Słowianin Grębów 2 - 4 Sokół Kamień
Sokół Sokolniki 5 - 2 Bukowa Jastkowice
Stal II Stalowa Wola 1 - 2 Górnovia Górno
Jeziorak Chwałowice 2 - 1 Wisan Skopanie
OKS Mokrzyszów 0 - 1 LZS Ździary
Olimpia Pysznica 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna
Strzelec Dąbrowica 1 - 4 Pogoń Leżajsk
PG CNC Skowierzyn 2 - 0 Transdźwig Stale
KP Zarzecze 4 - 0 LZS Jadachy

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka