Statystyki meczu: Unia Nowa Sarzyna - Jeziorak Chwałowice

Zobacz też: Terminarze Statystyki

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-06, godz. 12:00

Unia Nowa Sarzyna

9

Jeziorak Chwałowice

0
11'

Eryk Sarzyński

1 - 0

       

14'

Andrzej Sobota

2 - 0

       

       

Rafał Suszek

28'
29'

Wojciech Filip

3 - 0

       

35'

Eryk Sarzyński

4 - 0

       

40'

Eryk Sarzyński

       

44'

Arkadiusz Klocek

5 - 0

       

49'

Arkadiusz Klocek

6 - 0

       

67'

Patryk Kwaśniak

7 - 0

       

73'

Wojciech Filip

8 - 0

       

       

Mateusz Adamski

75'
82'

Arkadiusz Klocek

9 - 0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-20 Jeziorak Chwałowice 0 - 4 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-11-14 Unia Nowa Sarzyna 5 - 0 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-15 Jeziorak Chwałowice 0 - 2 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-06 Unia Nowa Sarzyna 9 - 0 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-04-17 Unia Nowa Sarzyna 2 - 1 Jeziorak Chwałowice Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-08-30 Jeziorak Chwałowice 0 - 3 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Pogoń Leżajsk 1 - 1 OKS Mokrzyszów
Unia Nowa Sarzyna 9 - 0 Jeziorak Chwałowice
LZS Ździary 0 - 3 Stal II Stalowa Wola
Bukowa Jastkowice 2 - 2 Sokół Kamień
Górnovia Górno 0 - 1 Sokół Sokolniki
Wisan Skopanie 1 - 1 Słowianin Grębów
Transdźwig Stale 0 - 3 Olimpia Pysznica
LZS Jadachy 2 - 1 Strzelec Dąbrowica
KP Zarzecze 3 - 0 PG CNC Skowierzyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka