Statystyki meczu: Stal II Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-11, godz. 11:00

Stal II Stalowa Wola

8

Unia Nowa Sarzyna

1
12'

Mateusz Argasiński

1 - 0

       

15'

Mateusz Argasiński

2 - 0

       

21'

Mateusz Argasiński

3 - 0

       

26'

Mateusz Argasiński

4 - 0

       

30'

Kacper Śpiewak

5 - 0

       

42'

Kacper Śpiewak

6 - 0

       

49'

Mateusz Argasiński

7 - 0

       

54'

Mateusz Argasiński

8 - 0

       

       

8 - 1

Patryk Wiatr

78'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-23 Unia Nowa Sarzyna 3 - 2 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2021-09-19 Stal II Stalowa Wola 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-05-12 Stal II Stalowa Wola 4 - 1 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-09-16 Unia Nowa Sarzyna 1 - 3 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-06-18 Unia Nowa Sarzyna 3 - 0 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-11-11 Stal II Stalowa Wola 8 - 1 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-06-05 Stal II Stalowa Wola 0 - 1 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-10-31 Unia Nowa Sarzyna 3 - 0 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-30 Stal II Stalowa Wola 1 - 2 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-10-12 Unia Nowa Sarzyna 2 - 3 Stal II Stalowa Wola Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal II Stalowa Wola 8 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Pysznica 1 - 1 LZS Jadachy
PG CNC Skowierzyn 0 - 4 Bukowa Jastkowice
Strzelec Dąbrowica 4 - 2 KP Zarzecze
OKS Mokrzyszów 2 - 1 Transdźwig Stale
Jeziorak Chwałowice 1 - 5 Pogoń Leżajsk
Słowianin Grębów 3 - 2 LZS Ździary
Sokół Sokolniki 5 - 1 Wisan Skopanie
Sokół Kamień 1 - 2 Górnovia Górno

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Nowa Sarzyna 34 82 26 4 4 84 36 48
2 Sokół Sokolniki 34 78 25 3 6 98 37 61
3 Pogoń Leżajsk 34 60 18 6 10 81 37 44
4 Bukowa Jastkowice 34 56 16 8 10 60 44 16
5 Stal II Stalowa Wola 34 53 16 5 13 84 60 24
6 LZS Ździary 34 53 16 5 13 68 57 11
7 Olimpia Pysznica 34 50 14 8 12 78 59 19
8 OKS Mokrzyszów 34 50 14 8 12 54 53 1
9 KP Zarzecze 34 46 14 4 16 66 65 1
10 Sokół Kamień 34 45 12 9 13 56 55 1
11 Słowianin Grębów 34 45 13 6 15 52 64 -12
12 Strzelec Dąbrowica 34 44 13 5 16 58 72 -14
13 PG CNC Skowierzyn 34 39 11 6 17 53 82 -29
14 Górnovia Górno 34 39 11 6 17 43 68 -25
15 Wisan Skopanie 34 34 9 7 18 50 75 -25
16 LZS Jadachy 34 31 8 7 19 53 89 -36
17 Transdźwig Stale 34 31 8 7 19 33 60 -27
18 Jeziorak Chwałowice 34 26 6 8 20 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka