Statystyki meczu: Barka Breń Osuchowski - Kolorado Wola Chorzelowska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-10-23, godz. 14:00

Barka Breń Osuchowski

5

Kolorado Wola Chorzelowska

4

       

0 - 1

Artur Styczyński

27'

       

0 - 2

Dawid Madej

48'
56'

Andrzej Krzyżek

1 - 2

       

57'

Piotr Lasota

       

       

Kamil Rado

58'

       

1 - 3

Artur Rado

64'

       

1 - 4

Artur Styczyński

69'
73'

Łukasz Hyrchel

2 - 4

       

80'

Jarosław Wnuk

3 - 4

       

84'

Mirosław Pisarczyk

4 - 4

       

89'

Andrzej Krzyżek

5 - 4

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-28 Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 2 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-10-23 Barka Breń Osuchowski 5 - 4 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-04-19 Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-08-31 Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-06-16 Barka Breń Osuchowski 0 - 8 Kolorado Wola Chorzelowska Rzeszów > Klasa A, gr. III
2012-09-02 Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 0 Barka Breń Osuchowski Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Tuszymka Tuszyma 2 - 1 Błękitni Siedlanka
Smoczanka Mielec 3 - 4 KS Dzikowiec
Złotniczanka Złotniki 7 - 0 Pitmark Jaślany
Atut Podborze 0 - 2 Raniżovia Raniżów
Marmury Przyłęk 2 - 0 Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne 1 - 5 Jamnica Dulcza Wielka
Barka Breń Osuchowski 5 - 4 Kolorado Wola Chorzelowska

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 26 55 17 4 5 109 40 69
2 Raniżovia Raniżów 26 49 15 4 7 67 56 11
3 Złotniczanka Złotniki 26 48 14 6 6 77 50 27
4 Smoczanka Mielec 26 42 12 6 8 66 44 22
5 Atut Podborze 26 40 12 4 10 57 57 0
6 Dromader Chrząstów 26 39 12 3 11 65 60 5
7 Piast Wadowice Górne 26 39 12 3 11 51 60 -9
8 Barka Breń Osuchowski 26 35 10 5 11 63 68 -5
9 Tuszymka Tuszyma 26 35 10 5 11 51 61 -10
10 Błękitni Siedlanka 26 32 10 2 14 64 77 -13
11 Pitmark Jaślany 26 30 10 0 16 77 81 -4
12 KS Dzikowiec 26 27 8 3 15 36 73 -37
13 Jamnica Dulcza Wielka 26 25 7 4 15 42 67 -25
14 Marmury Przyłęk 26 24 7 3 16 38 69 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka